ФЕДЕРАЦІЯ ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
"ПЕЛОТОН-клуб"
Багатоденна гонка на шосе по групі masters "Тур Буковини VIІ"
Групова гонка
РЕЗУЛЬТАТИ ІІІ ЕТАПУ ТА СУМА ЕТАПІВ
23-25.07.2015 рік Чернівецька обл., с. Чагор
Чоловіки 66 років і старше (45 км.)
сер. шв. переможця 34,99 км/год
Протяжність гонки 115 км.- сер.шв.пер. 35,81 км/год
Місце та час на етапі Сума
1 660 Ковальчук Святослав 1944 Львів Тандем 1 1:17:10 3:12:42
2 661 Крамар Мірча 1940 Чернівецька 2 1:24:32 3:36:56
3 672 Гончарик Леонід 1939 Львів 3 1:25:24 3:44:10
Чоловіки 58-65 років (45 км.)
сер. шв. переможця 35,85 км/год
Протяжність гонки 115 км.- сер.шв.пер. 36,58 км/год
1 71 Тітаренко Станіслав 1953 Харків 1 1:15:01 3:08:39
2 66 Фірсов Віктор 1954 Дніпропетровськ 3 1:17:35 3:12:37
3 68 Романів Роман 1957 Кривий Ріг 5 1:17:40 3:13:06
4 74 Шевельов Віктор 1955 Дніпропетровськ 4 1:17:40 3:14:12
5 78 Мирошниченко Олександр 1955 Чернівці 2 1:17:35 3:15:55
6 73 Сусол Юрій 1957 Львів Тандем 6 1:20:31 3:21:24
7 76 Філонович Віктор 1954 Київ 9 1:23:35 3:22:11
8 72 Пазяк Йосиф 1953 Львів Тандем 7 1:20:58 3:24:09
9 70 Тагієв Федор 1952 Чернівці 8 1:23:07 3:31:12
10 69 Урсакі Сергій 1957 Чернівці 11 1:25:30 3:33:07
11 67 Нагірний Ярослав 1954 Тернопіль 10 1:24:05 3:35:52
Чоловіки 50-57 років (45 км.)
сер. шв. переможця 36,43 км/год
Протяжність гонки 115 км.- сер.шв.пер. 37,08 км/год
1 57 Процько Павел 1958 Львів 3 1:14:16 3:06:02
2 55 Гайда Ігор 1958 Рівне Колос 4 1:14:20 3:06:10
3 52 Матвєєв Андрій 1961 Чернівці 1 1:14:09 3:06:14
4 56 Гоголєв Євгеній 1963 Львів 2 1:14:16 3:07:59
5 58 Пелих Павло 1958 Львів Тандем 5 1:17:10 3:13:09
6 53 Величко Томас 1961 Закарпатська Хуст 6 1:17:10 3:13:56
7 60 Суровець Сергій 1958 Київ 10 1:20:48 3:18:24
8 54 Драгула Олександр 1960 Закарпатська Хуст 9 1:23:30 3:23:57
9 59 Тополь Сергій 1964 Київ 8 1:23:30 3:28:06
Комюніке: гонщик №62 Полівода Сергій та № 675 Остапенко Сергій зійшли
Чоловіки 40-49 років (55 км.)
сер. шв. переможця 40,47 км/год
Протяжність гонки 135 км.- сер.шв.пер. 41,84 км/год
1 36 Дроник Микола 1974 Кривий Ріг Велобаза 2 1:21:35 3:13:33
2 32 Філін Дмитро 1968 Київ 1 1:21:35 3:13:58
3 35 Шурупов Святослав 1967 Київ 4 1:24:18 3:22:39
4 37 Тимцо Юрій 1966 Луцьк Велоцентр 3 1:24:18 3:24:50
5 46 Дорощук Іван 1967 Житомир 6 1:30:11 3:30:47
6 48 Голінчак Володимир 1967 Львів Тандем 7 1:30:11 3:31:52
7 42 Шеромов Юрій 1972 Чернівці 8 1:30:34 3:33:07
8 40 Криницький Юрій 1967 Одеса 10 1:34:36 3:34:30
9 31 Михайловський Сергій 1974 Хмельницький 12 1:34:54 3:36:06
10 34 Піонтковський Дмитро 1970 Київ 5 1:25:56 3:36:47
11 49 Гулін Ігор 1968 Чернівці 9 1:30:45 3:39:11
12 39 Чеченін Марк 1970 Кіровоград 11 1:34:46 3:40:29
13 41 Леонов Дмитрій 1972 Одеса 13 1:35:03 3:42:54
14 47 Легуцький Ігор 1968 Дрогобич Тандем 14 1:35:12 3:45:58
п/к 50 Голінчак Святослав 1997 Львів Тандем 1:30:11 3:31:18
Комюніке: гонщик №45 Корольчук Володимир не стартував.
Чоловіки 30-39 років (55 км.)
сер. шв. переможця 43,51 км/год
Протяжність гонки 135 км.- сер.шв.пер. 41,36 км/год
1 29 Набока Василь 1981 Львів Тандем 2 1:21:35 3:15:50
2 21 Єременко Ігор 1984 Бровари 3 1:21:35 3:16:01
3 27 Кочін Олексій 1982 Одеса 1 1:21:35 3:16:38
4 33 Бурденюк Тарас 1985 Київ X-zone 4 1:21:37 3:16:54
5 28 Доброгівський Павло 1979 Хмельницький 5 1:26:30 3:26:11
6 22 Марченко Максим 1983 Хмельницький 6 1:30:11 3:30:52
7 20 Погібко Олександр 1981 Одеса Пальміра 8 1:34:34 3:35:23
8 26 Дудар Роман 1984 Хмельницький 7 1:30:45 3:41:13
Чоловіки 20-29 років (55 км.)
сер. шв. переможця 39,42 км/год
Протяжність гонки 135 км.- сер.шв.пер. 41,04 км/год
1 4 Бакуринський Борис 1986 Київ X-zone 2 1:23:45 3:17:20
2 2 Стецюк Дмитро 1987 Рівне X-zone 1 1:23:45 3:18:04
3 5 Гергард Артур 1987 Закарпатська Хуст 3 1:24:07 3:18:23
4 10 Супцарел Генадій 1991 Одеса Пальміра 4 1:29:14 3:23:40
5 12 Нанокі Дмитро 1986 Одеса Пальміра 5 1:30:00 3:30:23
6 1 Коновал Юрій 1988 Київ X-zone 6 1:30:11 3:30:40
7 9 Суровець Кім 1995 Київ 7 1:30:22 3:31:31
8 11 Шабашов Дмитро 1987 Одеса Пальміра 9 1:32:30 3:32:27
9 3 Руденко Іван 1995 Житомир 8 1:30:26 3:33:11
10 14 Жученко Станіслав 1992 Харків 11 1:35:03 3:36:25
11 13 Хведченя Євгеній 1986 Одеса Пальміра 10 1:34:19 3:44:06
Жінки
103 Нестерова Вікторія 1974 Київ 1:24:00 3:47:53
1 гандикап 2 гандикап
ГФ-1 ГФ-2 ГФ-1 ГФ-2
№ 27 № 27 № 52 № 55
№ 21 № 21 № 58 № 56
№ 33 № 32 № 57 № 57
Кращий гірський гонщик Кращий гірський гонщик
№ 27 № 52
№ 32 № 55
№ 21 № 57
Гол.суддя НС ФВСУ І.Я. Руссу
Суддя на фінішу, НС ФВСУ М.І. Музика
Оф.хронометрист, НС ФВСУ Н.М. Кузнєцова
Гол.секретар, суддя І кат. А.О. Мельник