ЕКСКЛЮЗИВ. Юрій Метлушенко

Бесплатный онлайн-генератор sitemap для форумовКалендари, отчеты, прогнозы, обсуждение

Модераторы: Borisovich:), Gorian

ЕКСКЛЮЗИВ. Юрій Метлушенко

Сообщение Ігор » 23 янв 2011, 17:30

Изображение

Юрій Метлушенко ексклюзивно для sportanalytic.com розказав про почоток своєї кар'єри і плани на майбутнє

Добрий вечір, Юрій. Розкажіть як Ви потрапили у велоспорт?

- Добрий вечір. Народився я в м. Радомишль (на Житомирщині). Будучи рухливою дитиною, намагався ходити в усі можливі гуртки. В один вересневий день 1984 р. до нас у школу прийшов заслужений тренер України з велоспорту С. П. Кострицький, який за багато років роботи зі мною зміг настільки вкласти в мене свою душу і знання, що я до цих пір займаюся цим спортом.

Не жалієте, що вибрали саме велоспорт ?

- Ви розумієте, виходячи з того, що шляхи Господні несповідимі, повинен бути вдячний долі, що вибрав саме велосипедний спорт. У свій час це був шанс з маленького міста вийти, так би мовити, "у світ". Після закінчення ДЮСШ у 1989р мене запросили продовжувати займатися спортом у Броварське училище олімпійського резерву, під керівництвом чудової спортивної сім'ї Миколи Михайловича і Тетяни Костянтинівни Розуменко. Я його закінчив в1995 р., виконавши нормативи Майстра спорту України з шосе і на треку. Після цього вступив до Національного університету фізичної культури і спорту України. Під час навчання ( заочно) відслужив в армії (спортклуб сил ППО Україна) під керівництвом Ю.К.Тонкошкурова. Після навчання в університеті потрапив в Білоцерківську школу вищої спортивної майстерності під керівництвом Д.А.Чмирука. В цей період брав участь у ряді міжнародних змагань серед любителів і мені вдалося виконати норматив МСМК України. Потім доля звела з молодим тренером І. І. Дорошуком , який працює зі мною і до сьогоднішнього дня.

Як у першу професіональну команду Landbouwkrediet - Colnago?

- Волею випадку. Одного разу мені зателефонував відомій заслужений тренер СРСР з м. Миколаєва Є. Л. Штермер і сказав: "Юра, ти хочеш в іноземний клуб?" Я відповів: "А що для цього треба?", на що Є.Л. Штермер сказав просто: "Юра, потрібно тренуватися і з одкровенням робити свою роботу". Після цього потрапив в аматорський італійський клуб, де за рік виграв 14 гонок. Це і дозволило мені виступати в Landbouwkrediet - Colnago

Изображение

Розкажіть, як виник варіант з Amore&Vita ?

- Бувають періоди у спортсмена, коли в якийсь момент він виявляється нікому непотрібний (причини можуть бути різні, сімейні, особисті, з якихось причин немає результату або не знайшов вчасно команду, тощо) І. І. Дорошук зміг знайти потрібні слова, дав свій інвентар і форму , але єдине попросив в замін одне - читати Біблію. Так і народився наш союз, який з часом переріс у дружбу.
Був і такий період коли в 2007 р. міг опинитися без команди. Через друзів дізнався номер офісу Amore&Vita і подзвонив. Відповів президент клубу Івано Фаніні, вислухав, запропонував зустрітися. Таким чином надав мені можливість показати себе в перший (2008) рік. Я виграв три гонки і зміг зарекомендувати себе так, що це дало можливість уже наступного сезон (2009) зареєструвати команду в Україні і запросити українських гонщиків. Відтак я скористався цією пропозицією і попросив в помічники двох своїх чудових друзів і обдарованих гонщиків МСМК Украни С. Гречина та В. Старчика. Вони, в свою чергу, не тільки допомогли мені виграти багато змагань, домогтися багатьох успіхів, але і самі показали свої можливості . Так В. Старчик на ряді багатьох перемог зміг стати чемпіоном країни серед професіоналів .С.Гречін показавши себе розумним, сильним та інтелігентним спортсменом. Пам'ятаю до сліз зворушливий випадок, коли допомагаючи мені на чемпіонаті України в Києві у травні 2010, на 2 - й день змагань, Сергій виграв на очах своєї сім'ї (дружини Наталі та трьох синів) групову гонку. От і зараз Amore&Vita вірить у наших спортсменів, адже і в цьому році більшою частиною складу є наші хлопці.

Ви підписали контракт з Lampre-ISD?

- Чесно кажучи, коли їхав в кінці листопада на збір з командою Lampre-ISD в Брешию (Італія) був упевнений, що підпишу контракт, але за збігом обставин поки чекаю відповідь від керівництва клубу.

Як Ви оцінюєте минулий сезон для себе?

- Слава Богу, що свого часу мені вдалося зібрати навколо себе не тільки хороших спортсменів, але і друзів. Тому сезон 2010 видався вдалим .Оскільки у спорті цінуються перші місця, то крім багатьох місць у першій десятці, ми з друзями принесли в скарбничку клубу 11 перемог, з яких 6 перших місць були мої, 3 перемоги В. Старчика і 2 перемоги С.Гречіна. Ще в минулому сезоні до нас в клуб після 2 - х літнього періоду простою прийшов В. Білека, який був не раз близький до перемоги, але багато разів займав різні призові місця.

Изображение

Як провели підготовку до нового сезону ?

- Цілеспрямовано готуюся до нового сезону, слідуючи напрацьованим таблицям і радячись зі своїм тренером І. І. Дорошуком.

Як Ви вважаєте, які перспективи має команда Lampre-ISD?

- В цьому сезоні команда Lampre об'єднані з концерном ІСД.
Я вважаю, що вливання нових спортсменів піде тільки на зміцнення вже сильного клубу.

Коли чекати Вашого дебюту в гонках?

- На все Божа воля. Хотілося б швидше спробувати себе на змаганнях вищого рівня.

Яка Ваша найбільша перемога?

- Усі мої перемоги стоять перед очима. Найголовнішою є та, коли моя дружина ( тоді ще наречена) Наталя погодилася вийти за мене заміж. Перший мій старт серед професіоналів – це була моя перша і незабутня перемога, а також дасть Бог і ті перемоги, які чекають в майбутньому.

Де Ви зараз проживаєте?

- Вже 5 - й рік живемо з Наталією в маленькому містечку Бергамо ( північ Італії ).

Чи плануєте виступити на Чемпіонаті України?

- Звичайно, кожен поважаючий себе спортсмен хоче взяти участь і завоювати титул переможця в чемпіонаті країни.

Ніколи не виникало бажання попробувати себе на треку?

- У свій час брав участь у змаганнях з треку. В один час навіть непогано виходило, але потім зрозумів, що не зможу "ганятися за двома зайцями" і перевагу віддаю шосе.
Хоча визнаю, що " на війні всі засоби хорош і" , то трек допомагає гонщикам набирати втрачену на шосе майстерність, а для молодих спортсменів це кращий спосіб вчитися техніці, тактиці, продовжити спортивний сезон.

По завершенню спортивної кар'єри плануєте повернутися на Україну? Чи поступите так, як Юрій Кривцов, який прийняв вже французьке громадянство і в майбутньому не планує повертатись на Батьківщину?

- Я патріот нашої країни. Скажу просто : "Добре там, де нас немає". Слава Богу, що дружина поруч, але бувають моменти, коли бере за душу ностальгія за Україною, за рідним містом Радомишль з великою історією, красивою природою, землями навколо та річкою Тетерів, за рідною вулицею Ватутіна. Рідніше і красивіше рідного дому немає місця на білому світі.

Хто Ваш кумир?

- Говорю словами з Біблії: "Не сотвори собі кумира ..."

Дякую Юрію за те, що відкликнулись на інтерв'ю і по більше вам перемог.

- Дякую Вам

Віктор Яремус, спеціально для "Спортаналітик".

Велоспорт http://sportanalytic.com/?category=insh ... ushenko339 :-): :-): :-):
Аватара пользователя
Ігор
100
100
 
Сообщения: 378
Зарегистрирован: 20 май 2010, 07:30
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию ІгорПонизить репутацию Ігор

Вернуться в Соревнования

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 31

  • Наши партнёры