Тур де Жовква 2016

Бесплатный онлайн-генератор sitemap для форумовКалендари, отчеты, прогнозы, обсуждение

Модераторы: Borisovich:), Gorian

Тур де Жовква 2016

Сообщение Yosyf » 03 сен 2016, 21:17

Шановні! Де ще і на яких змаганнях вам не дали нормального номера відразу після сплати стартового внеску дотримання всіх вимог Положення про змагання і подачі оригіналу медичної довідки????

Цьогорічний Тур де Жовкава від Найобщикова (гол. судя НабойщІков) - повне фуфло і тотальна найобка. Читаю в положенні, пункт IV - Учасники змагань. В переліку учасників також і ветерани певних категорій, себто вони також є повноправні учасники. Далі - пункт VI - витрати на проведення змагань. Для іноземців проживання і харчування за рахунок Жовківської райдержадміністрації, витрати на проживання і харчування інших учасників - за рахунок Жовківської райради. Ну я не іноземець і я серед тих інших учасників. При чому гол. суддя Найобщиков по телефону о 9-год ранку грізним голосом сказав що з бардаком покінчено і реєстрація учасників чітко з 12-ї до 13-ї години а старт з 16-ї години. На старті не буде ніяких реєстрацій, буде стартовий протокол. Тобто псіля 13 -ї реєстрація закрита. За протоколом потім виявилося що я мав би стартувати о 18.30. Ну але то всьо як то кажуть ще бджоли. Я приіхав о 12.30 на реєстрацію, з медичною довідкою свіжою вчорашньою з обласного спортдиспансера і навіть з електрокардіограмою. Заплатив стартовий внесок 50 грн. Хотів отримати номер учасника. Але...Гол суддя сказав що номера нема, хоча стіл був завалений номерами. Номер дадуть на старті. Ну я це проковтнув і тих спитав, а де тут проживання учасників і харчування? Ги-ги у відповідь. Для вас нема, то для дітей спортшкіл та іноземців. Аааа, положення? Ми ж учасники - у відповідь мовчанка. Ну добре, я зрозумів, помилка в положенні. Поїхав на старт в Добросин. Приїжджаю і починаю шукати той свій злощасний 78 номер. Підходжу до Найобщикова зі своїм справедливим запитанням. Він мене футболить до одного свого тренера, який нічого ні про які номери не знає, потім до другого тренера, який також нічого не чув про учасника під номером 78. Тоді Найобщиков нервово витягає з багажника своєї Октавії любий номер який попався під руку і тицяє мені, потім олівцем в стартовому протоколі перекреслює 78 і пише 131. Типу все ОК. Я переглянув протокол і побачив, що під номером 131 вже є інший учасник! Пішов до Найбщикова з цим питанням, ну шо це за бардак! Він жеж сам казав о 9 ранку, що з бардаком покінчено! Тоді Найобщиков викрикнув , "якщо мені не подобається, то щоб я забирався геть". Отак, шановні! Про повернення стартового внеску він і не заїкався, зрозуміло. Довелось мені сказати, - віддай гроші і жбурнути той продубльований номер йому під ноги, а може тре було в писок. І все це діялося в стартовому секторі на очах інших суддів і Адріана Керницького керівника спорту Жовківської РДА. Всі мовчали. Видко Найобщиков для них був правий. Я такого не сприймаю і поїхав додому... "Нах мені такий хокей?"
Аватара пользователя
Yosyf
100
100
 
Сообщения: 100
Зарегистрирован: 18 окт 2010, 14:38
Заслуженная репутация: 5
Повысить репутацию YosyfПонизить репутацию Yosyf

Вернуться в Соревнования

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10

  • Наши партнёры