Черкаський кидала Pantani79

Кто уже столкнуться с нечестными организациями и лицами, может высказаться, поделиться своим горьким опытом и, таким образом, обезопасить других от печальной практики общения с недобросовестными людьми и фирмами.

Модератор: Borisovich:)

Черкаський кидала Pantani79

Сообщение DjEdай » 18 ноя 2015, 21:22

Дивна історія, але не можу не поділитися.
Почну з того, що в даний момент вибираю собі шосер, тому тема даної особи

http://peloton.com.ua/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=1305
відразу мене зацікавила.
На жаль, саму тему він вже видалив, а скріншотів я зробити не встиг.
Продавав він Pinarello FP3 за дуже солодкою ціною, на що я й спокусився. Телефон в профілі не відповідав, а відповідь на приватне повідомлення я отримав тільки через три дні., з поясненням, нібито телефон він забувся у батьків.., хз., можливо й правда, всяке буває.., але це вже почало насторожувати.
Прислав він мені фотографії, на яких велосипед виглядав більш-менш нормально. Продавець гарантував, що крім сколів ЛФП, більше ніяких недоліків немає. Домовились про зустріч на п’ятницю, бо після мене в черзі на велосипед ще було двоє кандидатів..,

Изображение

, знову ж таки в режимі листування, так як телефон все ще не відповідав, бо він все ще не забрав його від батьків... Почало складатися враження, що спілкуюсь з інет-ботом, а не з живою людиною. :ps_ih:
Подзвонив він мені в четвер зранку, перша наша реальна розмова, по голосу людина ніби адекватна, тому після підтвердження нашої зустрічі, я зриваюсь, посилаю на три веселі букви роботу, і мчу(в буквальному сенсі цього слова) на Черкаси, наївно сподіваючись на покупку нового лісапєда.. :ti_pa: Перший фейспалм трапився зі мною ще на виїзді з Харкова, в Пісочині: подзвонив продавець і повідомив, що в нього внЄзапно намалювалось термінове відрядження в Миколаїв, виїзд прямо зараз, приїде через кілька днів,, хоча скрін вище говорить про дещо інші плани :ni_zia: Ну що ж, панікувати не в моєму стилі, евакуюватись з маршрутки в Пісочині і вимагати у водія гроші, які я тільки що заплатив - не варіант, тому, махнувши рукою, їду в місто Че, але вже з трохи гіршим настроєм. :ny_tik:
По приїзду в Черкаси знову не додзвонився до продавця. Набрав він мене сам, в п’ятницю., порадував, що можливо приїде в суботу, максимум, в неділю.
Сиджу, чекаю, паралельно гуляючи містом. Але в наступні два дні ніхто так і не подзвонив. В неділю, після обіду, я вже сам наярював йому - безрезультатно. Але ввечері діалог у нас все таки відбувся (читати знизу вверх): :wo)(ll:

Изображение

Отака муйня, малята (с) :tema-close:
Ви погляньте, яка порядна людина: ще й дав дозвіл називати себе "негарними словами" :ze_le_ny: Ну, це право я залишу форумчанам.
Але осад на душі залишився неприємний, і не тільки на душі.., а й в гаманці. Тому хочеться якось передати "привіт" людині, через яку фактично попав на 2000 грн:
500 грн. - реальні витрачені на дорогу в два кінці, і +/- 1500 - мій віртуальний заробіток, який би я гарантовано отримав за ті кілька днів, які тупо просидів в Черкасах. :de_vil: .

Особисті дані "кидали" :

Ім’я: Николай Люлин (принаймні так підписаний на пошті)
E-mail: brescia@mail.ru
Телефон : 0678817755
Ну і фотка:
Изображение

Перед тим, як створити дану тему, чекав більше двох тижнів (по скрінах видно) . Можливо дійсно в людини проблеми на роботі і т.д.,, Але час іде, на телефоні - мороз, на пошті - глухо, після нашої останньої розмови 1.11 пан Микола ввімкнув функцію "приховати моє перебування на форумі", тому тут я його моніторити не можу, але судячи з профілю в Однокласниках, доступ в інет він має практично кожного дня.

Мотив - хз.. :du_ma_et: , ми з продавцем абсолютно незнайомі.., яка йому вигода - незрозуміло.
Єдина моя версія - велосипед "пішов наліво" ще до моєї появи в Черкасах, але якого бена не сказати правду відразу?????
...
У мене все. Вийшло багатобуков., але коротше не зміг.
DjEdай
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 16 мар 2015, 19:48
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию DjEdайПонизить репутацию DjEdай

Вернуться в Черный список

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

  • Наши партнёры
cron