Неисправность Помогите

Модераторы: Borisovich:), Gorian, scourge

Неисправность Помогите

Сообщение Netishun » 16 апр 2012, 20:51

Боролся с стуком недавно, отремонтировал, теперь долго мучался настраивал перелднюю перекидку, чтоб не черкало, так толком не настроил, но более мение, теперь появился шкрегот ( трещит, незнаю как обьяснить, но как будто трищётка) когда сильно жмёш на педали. Если не жать силь то всё норм, надавил и трещит, и только на большых звёздах, когда скидаю на малые то меньше и меньша, на самых малых не трищит. Говорят что цепь почистить, но раньше такого не было, и вдруг появилось, что делать??????????? подскажите????????
Netishun
 
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 23 мар 2012, 17:36
Откуда: Нетішин
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию NetishunПонизить репутацию Netishun

Re: Неисправность Помогите

Сообщение Evgen88 » 16 апр 2012, 20:58

в каретке наверно
Evgen88
1000+
1000+
 
Сообщения: 1501
Зарегистрирован: 20 мар 2011, 11:59
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию Evgen88Понизить репутацию Evgen88

Re: Неисправность Помогите

Сообщение Netishun » 16 апр 2012, 21:04

та не в каретке не может быть, всё роботало нормально и никто туда не лез, завтра если не зделаю, сниму на видео, и выложу.
Netishun
 
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 23 мар 2012, 17:36
Откуда: Нетішин
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию NetishunПонизить репутацию Netishun

Re: Неисправность Помогите

Сообщение rom » 16 апр 2012, 21:09

Шум може бути від барабана , на якому касета . Може вода попала . Треба перебрати (відразу і задню втулку ). Розкручується товстим шестигранником . Вимивається весь бруд . Шаріки ставляться з мінімумом змазки . На собачки по каплі масла . Взагалі то такі шуми важко локалізувати . В першу чергу витри , або промий ланцюг . Змаж його . Перебери педалі . Іноді скрипить підсідельний штир (в рамі) , або сідло .
Один раз скрипіла система (лапки системи розклепані були на шатуні) - поміг аргон .
rom
1000+
1000+
 
Сообщения: 1094
Зарегистрирован: 02 ноя 2010, 21:58
Заслуженная репутация: 67
Повысить репутацию romПонизить репутацию rom

Re: Неисправность Помогите

Сообщение yurik » 16 апр 2012, 21:21

З такою російською краще пиши по-українськи.

Джерело звуку хоч чути чи спереду чи ззаду? Проїдься з Петькою хай він послухає з якого боку йде звук.


Тріщати може і каретка, і незатягнутий шатун на квадратну оську (особливо якщо міняли, то через пару покатушок тра підтягнути, плюс зараз мокро могла вода попасти).
Момент затяжки шатуна на торець каретки повинен складати 35-40 Нм, це зусилля 23-26 кілограм якщо шестигранник з ручкою 15 см довжини.
Последний раз редактировалось yurik 16 апр 2012, 21:51, всего редактировалось 1 раз.
Аватара пользователя
yurik
V.I.P.
V.I.P.
 
Сообщения: 1017
Зарегистрирован: 23 сен 2011, 14:17
Заслуженная репутация: 5
Повысить репутацию yurikПонизить репутацию yurik

Re: Неисправность Помогите

Сообщение BigRacer » 16 апр 2012, 21:33

Netishun писал(а):теперь появился шкрегот ( трещит, незнаю как обьяснить, но как будто трищётка) когда сильно жмёш на педали. Если не жать силь то всё норм, надавил и трещит, и только на большых звёздах, когда скидаю на малые то меньше и меньша, на самых малых не трищит. Говорят что цепь почистить, но раньше такого не было, и вдруг появилось, что делать??????????? подскажите????????

С учетом, что велик не новый и цепь/звезды уже наверняка подгулявшие, то ставлю 5 виртуальных баксов, что причина банальна - "Женя!! Смажь цепь!!!" :mi_ga_et:
Аватара пользователя
BigRacer
100
100
 
Сообщения: 158
Зарегистрирован: 17 апр 2011, 21:32
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию BigRacerПонизить репутацию BigRacer

Re: Неисправность Помогите

Сообщение Netishun » 16 апр 2012, 21:49

rom - це точно не в задньому барабані, і не сідло ( я чуствую) - і не педалі, бо вчора їх змастив і все провірив, вони як часіки. І це взагалі не скрип, а тріщотка така. Завтра зніму відео.

yurik - зазвичай попереджаю що з російською я не дружу, з українською теж не дуже))))
Петя вже тікає від мене, я вже задовбав його своїм веліком))) він вже дивився сьогодні пару раз, каже цеп почистити , завтра спробую. І затянути шатуни.

BigRacer - цепь змастив в суботу, завтра протру і знову змажу,

Зніму на відео щоб було ясно як воно тріщить.
Netishun
 
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 23 мар 2012, 17:36
Откуда: Нетішин
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию NetishunПонизить репутацию Netishun

Re: Неисправность Помогите

Сообщение yurik » 16 апр 2012, 21:52

Петя вже тікає від мене, я вже задовбав його своїм веліком

не дивно якщо він налаштував і працює, а ти потім самодєлкін переробив все нафіг.

з лівого дуала убрав проміжний клік, розібрав навіщось його і деталі погубив в траві
Аватара пользователя
yurik
V.I.P.
V.I.P.
 
Сообщения: 1017
Зарегистрирован: 23 сен 2011, 14:17
Заслуженная репутация: 5
Повысить репутацию yurikПонизить репутацию yurik

Re: Неисправность Помогите

Сообщение Netishun » 16 апр 2012, 21:59

Та погубив бо темно було, в мене нема де ремонтувати ремонтую на дворі на децкій площадці, та те що він настроїв те працює, а це нове щось.
Netishun
 
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 23 мар 2012, 17:36
Откуда: Нетішин
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию NetishunПонизить репутацию Netishun

Re: Неисправность Помогите

Сообщение rom » 17 апр 2012, 09:04

Саме головне не спіши , сім раз відмір ,годину подумай , а потім роби . А то в тебе прослідковується програма по псуванні техніки (звичайно, з добрими намірами ).
Ще буває противний скрип при сухому верхньому роліку задньої перекидки .
rom
1000+
1000+
 
Сообщения: 1094
Зарегистрирован: 02 ноя 2010, 21:58
Заслуженная репутация: 67
Повысить репутацию romПонизить репутацию rom

Re: Неисправность Помогите

Сообщение Netishun » 17 апр 2012, 12:18

Короче міняли колесо задне, не помогло, цеп чистив і мастив, не помогло. Шурує шось тільки на перед-останній великій зв'здочці, чи менша з переду чи більша нема різниці, на останній великій не так вже тре сильно, і на малих зв'здочкав, взагалі не тре. Петя сказав шо я манаю моя хата з краю. Другий пацан сказав шо це перекидка може бути, но він так тіпа сказав шо вона вже вмерла, я думаю що вона в нормі. Я сам думаю що просто десь тре об кріпленіє на перекидках, тобто шось нада настроїти або шось типу того.
Netishun
 
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 23 мар 2012, 17:36
Откуда: Нетішин
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию NetishunПонизить репутацию Netishun

Re: Неисправность Помогите

Сообщение Netishun » 17 апр 2012, 20:26

з 9 ранку до 8 вечора робив вел. Помагали Петя, Вася, і ше там один. Короче перепробували все, і настраювали передачі, і міняли колесо, і чистили цеп, короче завтра ще попробую зняти цеп і помити його, якщо не поможе, то ухожу із вело спорту.
Netishun
 
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 23 мар 2012, 17:36
Откуда: Нетішин
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию NetishunПонизить репутацию Netishun

Re: Неисправность Помогите

Сообщение rom » 17 апр 2012, 21:19

Як підеш з велоспорту , попросися в адміністрацію президента , ми підтримаєм .
А якщо шкода гаранта , то забий на все і катайся .
Последний раз редактировалось rom 17 апр 2012, 21:26, всего редактировалось 1 раз.
rom
1000+
1000+
 
Сообщения: 1094
Зарегистрирован: 02 ноя 2010, 21:58
Заслуженная репутация: 67
Повысить репутацию romПонизить репутацию rom

Re: Неисправность Помогите

Сообщение Netishun » 17 апр 2012, 21:25

та просто реально ніхто не вміє ремонтувати, а їздити на поломаному веліку, якось не прикольно. А якщо люди які по 10 років їздять і мають по пару шосерів, неможуть нічого зробити, і розводять руками, то що я можу)
Netishun
 
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 23 мар 2012, 17:36
Откуда: Нетішин
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию NetishunПонизить репутацию Netishun

Re: Неисправность Помогите

Сообщение rom » 17 апр 2012, 21:37

Вони тому по 10 років їздять , що не заморочуються - їде і добре . Провір чейн лайн . Відстань від середини шестерень до осі (середини) рами . Для передніх зірочок і касети вона має бути одинакова . Може ви вал в каретці поставили не тією стороною . Часто він з однієї сторони довший . Тоді від перекоса ланцюга може бути тріск при зїжджанні ланцюга з зірок .
Последний раз редактировалось rom 18 апр 2012, 13:48, всего редактировалось 1 раз.
rom
1000+
1000+
 
Сообщения: 1094
Зарегистрирован: 02 ноя 2010, 21:58
Заслуженная репутация: 67
Повысить репутацию romПонизить репутацию rom

Re: Неисправность Помогите

Сообщение Netishun » 17 апр 2012, 22:20

rom писал(а):Вони тому по 10 років їздять , що не заморочуються - їде і добре . Провір чейн лайн . Відстань від середини шестерень до осі (середини) рами . Для передніх зірочок і касети вона має бути одинакова . Може ви вал в каретці поставили не тією стороною . Часто він з однієї сторони довший . Тоді від перекоса ланцюга може бути тріск при зіскакуванні ланцюга з зірок .

Ну якщо подобається комусь що все рипить, то це їх справи,Чейн дайн завтра провірю, і вал подивлюсь.
Netishun
 
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 23 мар 2012, 17:36
Откуда: Нетішин
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию NetishunПонизить репутацию Netishun

Re: Неисправность Помогите

Сообщение yurik » 17 апр 2012, 22:27

Отак обрізалася, не розпочавшись, на злеті кар'єра нашого українського Spartacus-а :-) :bra_vo:

А якщо люди які по 10 років їздять і мають по пару шосерів, неможуть нічого зробити

Основна маса людей які по 10 років їздять добре знають принцип роботи і нюанси дуал-контролів, але все рівно бояться туди лізти.
А в перший місяць знайомства з велосипедом не знаючи навіть загальних принципів (наприклад скільки щелчків має бути на лівому дуалі) розібрати дуал в сутінках в траві - це просто вищий пілотаж
Аватара пользователя
yurik
V.I.P.
V.I.P.
 
Сообщения: 1017
Зарегистрирован: 23 сен 2011, 14:17
Заслуженная репутация: 5
Повысить репутацию yurikПонизить репутацию yurik

Re: Неисправность Помогите

Сообщение Максим » 17 апр 2012, 22:55

чудес на світі не буває. З описаного, дивитися треба:
1. каретку (викрутити, якщо є можливість то поставити іншу)
2. перевір чи затягнуті кріплення зірок передніх. + перевірити передню перекидку
3. якщо перші два пунки виконані і все ок, розкрутити все що можна -каретку, зняти ( і почистити заодно) передні зірки системи, оглянути всі елементитрансмісії на предмет сколів, тріщин, люфтів.

інколи випадки бувають дуже екзотичні, як-от: штир алю і алю рама, й коли на швидкості появляється риплячо-тихенький але дуже специфічний звук, якого ніхто крім мене нечує. І коли навіть змазки-затяжки недопомагали, а лікується заміною штиря чи рами )).

успіхів! :ps_ih:
Аватара пользователя
Максим
100
100
 
Сообщения: 169
Зарегистрирован: 16 янв 2010, 18:19
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию МаксимПонизить репутацию Максим

Re: Неисправность Помогите

Сообщение Netishun » 18 апр 2012, 13:19

yurik писал(а):Отак обрізалася, не розпочавшись, на злеті кар'єра нашого українського Spartacus-а :-) :bra_vo:

А якщо люди які по 10 років їздять і мають по пару шосерів, неможуть нічого зробити

Основна маса людей які по 10 років їздять добре знають принцип роботи і нюанси дуал-контролів, але все рівно бояться туди лізти.
А в перший місяць знайомства з велосипедом не знаючи навіть загальних принципів (наприклад скільки щелчків має бути на лівому дуалі) розібрати дуал в сутінках в траві - це просто вищий пілотаж


блін ніхто там нічо не розбирав, викрутили один болтік, на другий день я все за 30 секунд зібрав, короче не важно.

Ми вже поміняли все, крім перекидки, і цепа міняли і колесо, все крім перекидки, продавжую шукати поломку, вечором відпишу.
Netishun
 
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 23 мар 2012, 17:36
Откуда: Нетішин
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию NetishunПонизить репутацию Netishun


Вернуться в Педали

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5

  • Наши партнёры