Слыхали???

Почти немодерируемый форум

Модератор: Borisovich:)

Слыхали???

Сообщение alexunder » 22 ноя 2016, 22:05

Попался на глаза вот такой пост в ФБ

Надійшла така інформація. Зараз проводиться перевірка в приват банку про прийом грошей за комерц. діяльність на карти. Причому дзвонять не тому кому приходять оплати, а тим хто вам переводить. Якщо хто скаже, що гроші перевів за послугу, навіть за навчання, тоді вашу карту блокують і карту того, хто переказав теж. Після блокування штрафи і податкова. Людей попереджати марно, будь хто просто розгубиться. Перевірка по всіх містах дуже потужна. Інфо з перших рук. Зараз дуже щільно взялися за фіз осіб і їх доходи. Це дружня порада. Донесіть до ваших всіх цю інформацію. Якщо раптом вам або Вашому одержувачу подзвонять з Call-центру Приват банка і попросять назвати ПІБ одержувача і мета платежу, ПІБ він може назвати, але мета платежу завжди повинен називати - переказ грошей знайомому (родичу) на подарунок, або повернення боргу.

⛔⛔⛔ЗАБОРОНЕНО вказувати, що він за щось там оплачує .. В іншому випадку Приват банк блокує Вашу і його карту. ⛔Ні в якому разі не вказуємо в коментарі будь-які дані, ні ПІБ, ні рахунку. ⛔
PS. продзвони з Call-центру Приват банка почалися з цього тижня і йдуть по різних містах
alexunder
100
100
 
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 15 апр 2014, 08:13
Заслуженная репутация: 5
Повысить репутацию alexunderПонизить репутацию alexunder

Re: Слыхали???

Сообщение rom » 22 ноя 2016, 22:41

Шатун , це тільки початок .
Готуйте вуха далі .
rom
1000+
1000+
 
Сообщения: 1094
Зарегистрирован: 02 ноя 2010, 21:58
Заслуженная репутация: 67
Повысить репутацию romПонизить репутацию rom

Re: Слыхали???

Сообщение marmaks » 23 ноя 2016, 10:40

А вам не приходило в голову, що комусь вигідно розповсюджувати таку інформацію? Всі кинулись масово виходити капітал з рахунків, перестали користуватись електронними розрахунками через ПБ. Ідеальний фон для націоналізації банку. Цікавить, можливо хтось конкретно підтвердить інфо з форуму, комусь вже дзвонили?
Аватара пользователя
marmaks
100
100
 
Сообщения: 51
Зарегистрирован: 22 фев 2013, 15:32
Заслуженная репутация: 14
Повысить репутацию marmaksПонизить репутацию marmaks

Re: Слыхали???

Сообщение rom » 23 ноя 2016, 12:29

Ага , спочатку Цукерберг , типа власник фейсбука і по сумісництву мо... росіянин , заявляє про боротьбу з фейками . Потім появляється сумнівна інфа .
Можна фантазувати що це битва олігархів з допомогою лохів (несильнодумаючих клієнтів).Спочатку прийняли вимогу про докапіталізацію банку . Потім написали фейк , народ забрав гроші , капіталізації банку нема , ми його за пів ціни викупили (націоналізували) .
Спочатку почитайте договір з приватбанком , який ви підписували , тоді робіть якісь висновки .
Вже багато раз говорили , коли вам телефонують з банку і вам щось не зрозуміло , кладіть слухавку і виясняйте сумнівні питання в офісі .
А тим більше , факти розряду - я прочитав , мені сказали , чув - тут малого кого цікавлять .
rom
1000+
1000+
 
Сообщения: 1094
Зарегистрирован: 02 ноя 2010, 21:58
Заслуженная репутация: 67
Повысить репутацию romПонизить репутацию rom

Re: Слыхали???

Сообщение alexunder » 23 ноя 2016, 13:29

Да мне вообще пох, кто как воспримет данный материал. Информацию я посчитал интересной, поэтому и разместил отдельной темой в соответствующем разделе. А что вы с этой информацией делать будете - ваше личное дело.
alexunder
100
100
 
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 15 апр 2014, 08:13
Заслуженная репутация: 5
Повысить репутацию alexunderПонизить репутацию alexunder

Re: Слыхали???

Сообщение marmaks » 23 ноя 2016, 15:49

Олександер, та все норм, до Вас претензій немає. Але в самому тексті фейковістю вже пахне. Сам банк зацікавлений в максимізації обороту на рахунках, за це він прибуток отримує. До того ж питати клієнта "де взяв гроші?" якось недолуго. І якби це все було б правдою, то ніхто б по телефону не дзвонив, а викликали зразу б у податкову.
Аватара пользователя
marmaks
100
100
 
Сообщения: 51
Зарегистрирован: 22 фев 2013, 15:32
Заслуженная репутация: 14
Повысить репутацию marmaksПонизить репутацию marmaks

Re: Слыхали???

Сообщение rom » 23 ноя 2016, 19:27

alexunder писал(а):Да мне вообще пох, кто как воспримет данный материал. Информацию я посчитал интересной, поэтому и разместил отдельной темой в соответствующем разделе. А что вы с этой информацией делать будете - ваше личное дело.


То в тебе вже системне , ти тут не перший раз "впрягаєшся" не розібравшись . А потім і я не я і хата не моя , а негативний вкид зроблений .
Можеш не відповідати , пачанячі базари мене не цікавлять .
rom
1000+
1000+
 
Сообщения: 1094
Зарегистрирован: 02 ноя 2010, 21:58
Заслуженная репутация: 67
Повысить репутацию romПонизить репутацию rom

Re: Слыхали???

Сообщение alexunder » 23 ноя 2016, 22:24

rom писал(а):
alexunder писал(а):Да мне вообще пох, кто как воспримет данный материал. Информацию я посчитал интересной, поэтому и разместил отдельной темой в соответствующем разделе. А что вы с этой информацией делать будете - ваше личное дело.


То в тебе вже системне , ти тут не перший раз "впрягаєшся" не розібравшись . А потім і я не я і хата не моя , а негативний вкид зроблений .
Можеш не відповідати , пачанячі базари мене не цікавлять .


"пачанячі базари", как ты выразился, можешь себе оставить, не совсем понял, к чему это. Если увидел негатив - такое у тебя мировоззрение наверное, сочувствую. Для тебя лично объясняю: мной написано "Попался на глаза вот такой пост в ФБ", а дальше идет скопированный текст из Фейсбука
alexunder
100
100
 
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 15 апр 2014, 08:13
Заслуженная репутация: 5
Повысить репутацию alexunderПонизить репутацию alexunder

Re: Слыхали???

Сообщение kuzmitch » 24 ноя 2016, 06:16

Игорь Валерьевич, Корбан.. По-разному к этому всему можно относится. Но в своей части географии именно они остановили рос-сиянских уродов.
Это всё, о чем стоит помнить читая facebook. Просто не забывать.
kuzmitch
V.I.P.
V.I.P.
 
Сообщения: 1237
Зарегистрирован: 31 авг 2010, 08:31
Заслуженная репутация: 40
Повысить репутацию kuzmitchПонизить репутацию kuzmitch

Re: Слыхали???

Сообщение rom » 24 ноя 2016, 18:06

Вроді трактор Коломойського побільше трактора Порошенка (маю на увазі початок Майдану), може тому їх хочуть прирівняти .
rom
1000+
1000+
 
Сообщения: 1094
Зарегистрирован: 02 ноя 2010, 21:58
Заслуженная репутация: 67
Повысить репутацию romПонизить репутацию rom

Re: Слыхали???

Сообщение kuzmitch » 25 ноя 2016, 11:17

Вероятно.

Расклады в Днепре и Харькове были серьёзные. Более чем. Винницкие, кстати, ребята спецбортом в ночь с 7 на 8 апреля 2014 на Слобожанщину тоже не сами собой двинули.
kuzmitch
V.I.P.
V.I.P.
 
Сообщения: 1237
Зарегистрирован: 31 авг 2010, 08:31
Заслуженная репутация: 40
Повысить репутацию kuzmitchПонизить репутацию kuzmitch


Вернуться в Обо всём

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

  • Наши партнёры
cron