Київ-Лютіж і ДАЇ

Опасные места, аварии, ДТП

Модератор: Borisovich:)

Київ-Лютіж і ДАЇ

Сообщение Mutabor » 13 сен 2012, 14:23

(пишу, користуючись сторінкою свого чоловіка).
Сьогодні близько 14.00 їду собі гарненько в Лютіж. В Н.Петрівцях назустріч їде Mitsubishi Lancer і прямо передімною розвертається. Врятувало те, що на багажнику в нього був спойлер, за який я встигла схопитися рукою (часу на відчеплення від педалі не було). Хай вибачає ВодІла, але взяла така злість - не втрималася і шандарахнула йому по капоті. Воно (гендерний фактор ні до чого - я за рівність) вискочило з машини, побігло дивитися - а чи ні чого не сталося з його машинкою?ап Переконався. що все гарно в нього, підскочив до мене (з асфальту я піднялась сама) і тут почалося! Що я ...., що в мене... щоб я пішла... і взагалі немає чого тут їздити. Як він не дав мені по пиці - незбагну, руки в нього чесалися. На мої слова:" Ти, чучало, хоч би вибачився" ротяка відкрилася знову і довелося вислухати його думку про мої велотруси, окуляри, майку. Сіло в машину і бігом тікати, але... Позаду мене (метрів 50-70) стояв автомобіль ДАЇ (алілуя), які все бачили, зреагували блискавично (включили проблисковий маячок і сирену) - догнали, права відібрали, Воділі багато чого розповіли... Що було далі - мене вже не цікавило, в стані афекту поїхала докручувати Лютіж.
Р.S. 1. не все що ДАЇ - то погано.
2. дорога до Лютіжа напхана камерами відеоспостереженнями (зі слів чоловіків в синьому).
Всім тільки гарних вражень, Інна.
Аватара пользователя
Mutabor
100
100
 
Сообщения: 258
Зарегистрирован: 21 май 2010, 12:49
Откуда: Киев
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию MutaborПонизить репутацию Mutabor

Re: Київ-Лютіж і ДАЇ

Сообщение Imbik » 13 сен 2012, 14:39

Mutabor писал(а):( Що було далі - мене вже не цікавило, в стані афекту поїхала докручувати Лютіж.


Это зря, что не интересовало.
Произошло создание аварийной ситуации (тебя ж не сбили?) и для оформления этого события нужны твои показания.
А так, собственно, ничего не произойдет, кроме попадания мудилы на деньги ментам (хотя наверно твои очучения это хоть как-то компенсирует).

Сам был точно в такой ситуации - машина на перекрестке развернулась и я летел через нее метров надцать. А сзади ехал бобик ППС, очень хорошие свидетели ))) Оформили ДТП, деньгии за вел и лечение вернули на второй день в болььнице.
Аватара пользователя
Imbik
100
100
 
Сообщения: 518
Зарегистрирован: 15 фев 2010, 10:29
Откуда: http://www.velolife.net
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию ImbikПонизить репутацию Imbik

Re: Київ-Лютіж і ДАЇ

Сообщение Mutabor » 13 сен 2012, 17:43

Коментар правильний. Прийшла до тями, поїхала у Вишгород, знайшла "захисників". Завтра дадуть всю біографію джигіта. Тож зберігаю спокій і точу вила)).
Аватара пользователя
Mutabor
100
100
 
Сообщения: 258
Зарегистрирован: 21 май 2010, 12:49
Откуда: Киев
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию MutaborПонизить репутацию Mutabor

Re: Київ-Лютіж і ДАЇ

Сообщение Алексей 84 » 13 сен 2012, 19:15

Мне поэтому и нравится в тех местах кататься.Знаешь что ГАИ на каждом шагу,и както спокойнее.
Бывает в выходные и праздничные дни их както поменьше становится,то я уже волноваться начинаю-Где же мои друзья? :ne_vi_del:
Алексей 84
100
100
 
Сообщения: 394
Зарегистрирован: 05 июн 2011, 18:30
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию Алексей 84Понизить репутацию Алексей 84

Re: Київ-Лютіж і ДАЇ

Сообщение TIGOR » 13 сен 2012, 19:48

Mutabor писал(а):Врятувало те, що на багажнику в нього був спойлер, за який я встигла схопитися рукою (часу на відчеплення від педалі не було). Хай вибачає ВодІла, але взяла така злість - не втрималася і шандарахнула йому по капоті. Інна.

Вот это по нашему - по бразильски!!! :a_g_a:
Извинений только у водилы просить не надо... :ni_zia:
Аватара пользователя
TIGOR
VIP+++
VIP+++
 
Сообщения: 2161
Зарегистрирован: 25 окт 2009, 12:37
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию TIGORПонизить репутацию TIGOR

Re: Київ-Лютіж і ДАЇ

Сообщение olpolo » 13 сен 2012, 21:29

Алексей 84 писал(а):Мне поэтому и нравится в тех местах кататься.Знаешь что ГАИ на каждом шагу,и както спокойнее.
Бывает в выходные и праздничные дни их както поменьше становится,то я уже волноваться начинаю-Где же мои друзья? :ne_vi_del:

Меня в пнд эти "друзья" на Минском шоссе в сторону Петривець, тихонько подкравшись сзади на Шкоде, с криком: "Ты шо, бл..., ох....л,?!! палкой, сука, по руке ударили, патамуша барин едет опочивать, а я тут помехи создаю.
P.S.Повезло еще, что шохвер на Лансере не их коллега, а то все было бы наоборот:как обгоняла, как подрезала... Короче, наше здоровье в наших руках. Всем-безаварийной езды.
olpolo
 
Сообщения: 46
Зарегистрирован: 26 янв 2012, 22:53
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию olpoloПонизить репутацию olpolo


Вернуться в Ситуация на дорогах

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

  • Наши партнёры