велостанок своїми руками

Железные вопросы

Модераторы: Borisovich:), Gorian, scourge

велостанок своїми руками

Сообщение steffco » 06 авг 2011, 17:21

Доброго дня. Допоможіть будьласка в кількох питаннях. Хочу зробити ось такий станок :
a4c8b814b99d.jpg

Цікавить якого діаметру найкраще зробити ролики і з якого матеріалу їх виготовляють.
Буду дуже вдячний
steffco
 
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 01 фев 2011, 17:57
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию steffcoПонизить репутацию steffco

Re: велостаное своїми руками

Сообщение snig » 06 авг 2011, 20:52

Вибачайте, що пристоївся до вашого пелотону... в сенсі повідомлення.

А є на формумі (чи може поза ним) умільці, які спроможні зробити динамо-акумулятор під станок. Ідея така накручуємо кілометри зимою дармо, а можна цю енергію упхнути в акумулятор, а потім пустити на побутові потреби у вигляді цінної енергії. :-):

Тому хто візьметься за цю тонку справу фін. винагорода гарантована + кошти на витратники! :bra_vo: :bra_vo: :bra_vo:
Аватара пользователя
snig
100
100
 
Сообщения: 254
Зарегистрирован: 02 ноя 2009, 22:42
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию snigПонизить репутацию snig

Re: велостанок своїми руками

Сообщение steffco » 07 авг 2011, 14:20

виробляти таким методом енергію можна але питання стоїть потім куди ту енергію використовувати. А витратні матеріали досить дорогі але можна спробувати щось намудрувати коли станок зроблю.
steffco
 
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 01 фев 2011, 17:57
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию steffcoПонизить репутацию steffco

Re: велостанок своїми руками

Сообщение snig » 07 авг 2011, 14:45

steffco писал(а):виробляти таким методом енергію можна але питання стоїть потім куди ту енергію використовувати. А витратні матеріали досить дорогі але можна спробувати щось намудрувати коли станок зроблю.


Ну як куди мобілку зарядити, ноутбук... мається на увазі зробити вихід на розетку якусь чи щось подібне на автозарядку. Теоретично досить посильна праця...

А стосовно твого задуму: невже дорожче буде купити щосбь б/у на форумі (тут або на Велокиєві)?
Чи це просто спосіб самореалізації!?
Аватара пользователя
snig
100
100
 
Сообщения: 254
Зарегистрирован: 02 ноя 2009, 22:42
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию snigПонизить репутацию snig

Re: велостанок своїми руками

Сообщение steffco » 07 авг 2011, 16:46

купити в мене грошей немає. а зробити мені легше так як майже всі матеріали та інструмент маю. проблема заключається в цих двох питаннях.
На рахунок зарядки то вигидніше користуватись мережою. А якщо робити то це хіба заради інтересу. Бо даний проект неокупиться. Але я попробую щось зліпити в несезон так як зараз немає часу.
steffco
 
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 01 фев 2011, 17:57
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию steffcoПонизить репутацию steffco


Вернуться в Техничка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

  • Наши партнёры