Потрібна порада. Барабан / касета

Железные вопросы

Модераторы: Borisovich:), Gorian, scourge

Потрібна порада. Барабан / касета

Сообщение helmax » 09 авг 2018, 16:42

Всім привіт! Маю шосейний велосипед на колесах Campagnolo Khamsin, на який потрібно встановити нову касету. Маю нову касету Shimano HG50 11-25 9 зірок. У Велокультурі я ще зелений, і звісно ж не врахував той факт, що касета Shimano на барабан Campagnolo не стане. Наскільки встиг розібратись, зараз переді мною стоїть два варіанти: придбати новий барабан Campagnolo з виходом на касету Shimano, або ж просто купити касету Campagnolo і продати Shimano. Майже вся група в мене Shimano (за виключенням перемикача переднього) + нова цепка Shimano HG93.

Власне питання - який варіант вважаєте більш раціональним для мого випадку, враховуючи всі нюанси + ціну? Або можливо порадите якийсь інший, про який я не згадав

Стосовно барабанів, взагалі не вкурсі ринку і цін, тому був би вдячний, якщо порадите конкретну підходящу модель і місце для покупки (мій рівень - Sora)
Якщо касета, то розглядаю Campagnolo Veloce UltraDrive 9 Speed Cassette (12-23 / 13-26 ?) (30-35 USD). Питання в тому чи буде вона дружити зі всім обладнанням Shimano, і чи буде ланцюг Shimano (114 links) ходити по ній так само добре як по рідній йому касеті Shimano.

Наперед дякую за ваші думки (моє перше повідомлення на форумі, тож сподіваюсь якісь думки будуть :s_o_s: )
helmax
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 09 авг 2018, 15:22
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию helmaxПонизить репутацию helmax

Re: Потрібна порада. Барабан / касета

Сообщение maksim » 09 авг 2018, 16:49

покупайте камповскою кассету и не парьтесь
maksim
2000++
2000++
 
Сообщения: 62
Зарегистрирован: 19 окт 2012, 13:11
Откуда: Северодонецк
Заслуженная репутация: 9
Повысить репутацию maksimПонизить репутацию maksim

Re: Потрібна порада. Барабан / касета

Сообщение rom » 09 авг 2018, 19:13

Можеш поставити кампівську касету . Тільки бажано налаштовувати перекидку на середню зірку касети (п'яту по рахунку) . Для неперфекціоніста буде нормально , може і не зауважиш різниці . В мене колись була пара коліс - кампа і шимано і я їх по потребі міняв . Різниці практично не було . А як хочеться більшої відповідності , то можна в кампівській касеті замінити спейсери на шиманівські .
rom
1000+
1000+
 
Сообщения: 1094
Зарегистрирован: 02 ноя 2010, 21:58
Заслуженная репутация: 67
Повысить репутацию romПонизить репутацию rom


Вернуться в Техничка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

  • Наши партнёры
cron