Вторая спортивная молодость или (Умереть и родиться)

Модератор: Borisovich:)

Re: Вторая спортивная молодость или (Умереть и родиться)

Сообщение serhiypopoff » 23 ноя 2009, 13:25

"Умереть и родиться" - это общий закон. Человек первый раз родившись проходит своей жизни подымаясь по ступеням, это называэтся цепью перевоплощений .

Моя спортивная история стандартна....---->>>

1. До 1974 года: пулевая стрельба, классическая борьба, футбол, легкая атлетика.
2. 1975-1985: выступал за общество "Спартак" шоссе и велокрос на шоссейном велосипеде
3. 1985-2000: перерыв, или следовал призиву "Живи на повну" - Пиво "Чернігівське"
4. 2000-по сегодняшний день действующий веловетеран на шоссе. Лучшее достижение - 3-е место в парной гонке на 20 км, III-Всеукріїнські ігри сред ветеранів, Біля Церква-2009
Последний раз редактировалось serhiypopoff 19 дек 2009, 11:03, всего редактировалось 1 раз.
Аватара пользователя
serhiypopoff
гонец-пахарь
гонец-пахарь
 
Сообщения: 557
Зарегистрирован: 03 ноя 2009, 14:08
Откуда: с. Буківцьово
Заслуженная репутация: 5
Повысить репутацию serhiypopoffПонизить репутацию serhiypopoff

Re: Вторая спортивная молодость или (Умереть и родиться)

Сообщение Petake » 05 дек 2009, 00:13

про молодость тоже хочиця сказать, хотя моїто годи.
я почав в 2004 накатав 7100км мені було 25 понравилось кататись як для підлітка тіки мішали інші справи , але катався і був цим радий , звісно ганявся за результатом але порівняно з мною теперішнього часу був зовсім без поняття як тренуватись, та і щас багато чого незнаю.
в 2005 у м.Рівному в клубі "пролог" тренер Анатолій Чаюк якось задав мені питання "ти нехоч в гонках поїздить ?"
ну а Я шо кажу та нє я скромно катаю средня 30 часову може 33 чи 34 км проїжав слабо , відмазуюсь я тіки в 25 почав і уже 26 , куда мені . так Чаюк тоді відповів " да , щас не ті часи шо колись . От колись мона було і в 29 років починати . " я ці слова вспомнив тіки рік тому коли відчув свою якби молодость як будто мені 18 а не 29 і як оказалось я добавив багато і в марафонській дисципліні і в гоночній , і накат за сезон збільшився в два рази за 15 тис перевалило . От вам молодость , оказуєця я не тоді почав а тіки щас починаю .
провестиб такі збори і тренування як у профіків без лишніх забот тіки сон і тренування це прєдєл бажань . А так відбуду зиму і як тіки буде тепло , весна . так і почну серьозно тренуватись для гонок по ветеранах .

молодость людей за 60 мене просто восхіщає, цеж нада так крутить в їх роки .

про те чим я займався до велоспорту для початку думаю нада сказать шо я був універсал по фізрі це такий предмет у школі були тільки пятірки несмотря на то шо я стояв 3й з кінця такий малий я був я штовхав ядро на тверду 5 , біг спринт і трьошку на 5 пригав на 6 по 5 бальній системі в училещі навіть від екзамена освободили . а смисл? в армії я просто дива робив на турніку і в 20 років спокойно робив по 70 підйомпереворотів на перекладені . спочатку хотіли в спорт роту а коли взнали шо призвався з СО-4 відмовились.
з 16 років в мене в мед.кртці пише Гіпертонік тиск був 160-100 в чом крилась розгадка медики обслідуючи мене два рази в рік по 14 днів так і нічо невизначили. і спокойно відправили служити.
а от коли я ходив по справку допуск до гонок в квітні 2009 тиск був 120-80 а пульс 45. велоспорт мені був просто необхідний оказалось.
Аватара пользователя
Petake
100
100
 
Сообщения: 225
Зарегистрирован: 02 ноя 2009, 19:35
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию PetakeПонизить репутацию Petake


Вернуться в Травмы и восстановление

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3

  • Наши партнёры
cron