miron » 17 июн 2015, 16:17
Результати
Гіт 1,7км
10 Група Сер. шв. пер - 37,31 км/год
№ П.І.П. рік нар. Місто результат очки
1 93 Гончарик Леонід 1939 Київ 2.44,08 60
2 99 Ігнатов Євген 1936 Луганська обл. 2.44,79 52
3 66 Крамар Мірча 1940 Чернівецька обл. 2.53,95 44
9 Група Сер. шв. пер - 39,05 км/год
№ П.І.П. рік нар. Місто результат очки
1 905 Кривко Євген 1945 Луганська обл. 2.36,78 60
2 901 Бондаренко Михайло 1943 Київська обл. 2.40,63 52
3 900 Курафєєв Микола 1941 Київська обл. 2.42,66 44
4 903 Зюлковський Володимир 1943 Біла Церква 3.17,33 36
8 Група Сер. шв. пер - 42,70 км/год
№ П.І.П. рік нар. Місто результат очки
1 800 Тедоренко Валентин 1949 Кіровоградська обл. 2.23,38 60
2 801 Балобанов Михайло 1949 Дніпропетровська обл. 2.39,19 52
3 802 Зуєв Олександр 1949 Львівська обл. 2.40,17 44
4 803 Мінін Вячеслав 1948 АР Крим 2.47,39 36
7 Група Сер. шв. пер - 42,00 км/год
№ П.І.П. рік нар. Місто результат очки
1 701 Фірсов Віктор 1954 Дніпропетровська обл. 2.25,73 60
2 704 Філонович Віктор 1954 Київська обл. 2.31,48 52
3 707 Долинський Сергій 1955 Полтавська обл. 2.31,49 44
4 711 Шевельов Віктор 1955 Дніпропетровська обл. 2.33,99 36
5 705 Вахромєєв Микола 1954 Одеська обл. 2.36,70 32
6 709 Мірошниченко Олександр 1955 Чернівецька обл. 2.40,11 28
7 706 Титаренко Станіслав 1953 Харків 2.42,08 24
8 708 Гах Анатолій 1951 Київська обл. 2.43,30 20
9 702 Трон Петро 1951 Житомирська обл. 2.43,41 18
10 700 Нагірний Ярослав 1954 Тернопільська обл. 2.57,50 16
6 Група Сер. шв. пер- 44,44 км/год
№ П.І.П. рік нар. Місто результат очки
1 630 Нарижний Валерій 1957 Запорізька обл. 2.17,73 60
2 615 Бурун Олександр 1958 Харків 2.21,39 52
3 624 Бричак Віталій 1960 Одеська обл. 2.22,51 44
4 617 Кошелев Сергій 1960 Львівська обл. 2.26,32 36
5 619 Пелих Павло 1958 Львівська обл. 2.27,50 32
6 603 Момот Олександр 1960 АР Крим 2.28,21 28
7 626 Василенко Віктор 1956 Донецька обл. 2.28,57 24
8 627 Печененко Валерій 1958 Кіровоградська обл. 2.29,69 20
9 601 ос Пєріков-Кулик Микола 1957 Луганська обл. 2.29,90
10 614 Урсакі Сергіій 1957 Чернівецька обл. 2.32,48 18
11 621 Сусол Юрій 1958 Львівська обл. 2.33,11 16
12 618 Куц Іван 1959 Біла Церква 2.34,72 14
13 625 Романів Роман 1957 Дніпропетровська обл. 2.37,17 12
14 623 Янчиков Юрій 1959 Житомирська обл. 2.39,61
15 622 Пишняк Олександр 1957 Біла Церква 2.53,07
16 620 Процько Павло 1958 Львівська обл. н/с
17 616 Образцов Василь 1959 Харків н/с
5 Група Сер. шв. пер -48,45 км/год
№ П.І.П. рік нар. Місто результат очки
1 508 Іщенко Григорій 1965 Київська обл. 2.06,36 60
2 514 Гансевич Олег 1964 АР Крим 2.12,38 52
3 504 Ткаченко Володимир 1965 Кіровоградська обл. 2.15,88 44
4 512 Матвєєв Андрій 1961 Чернівецька обл. 2.17,28 36
5 507 Тимошенко Олег 1964 Харків 2.19,89 32
6 525 Аржанов Сергій 1961 Київ 2.20,97 28
7 509 Бакаєв Дмитро 1964 Полтавська обл. 2.22,92 24
8 505 Перелазний Володимир 1965 Одеська обл. 2.23,98 20
9 506 Гоголєв Євген 1963 Львівська обл. 2.25,19 18
10 510 Тополь Сергій 1964 Київ 2.25,39 16
11 503 Задоя Микола 1963 Кіровоградська обл. 2.26,30 14
12 501 Трегуб Едуард 1962 Запорізька обл. 2.26,61 12
13 502 Кравцов Олег 1961 Кіровоградська обл. 2.29,20
14 522 Кузьменко Олександр 1961 Дніпропетровська обл. 2.30,07
15 511 Васинян Сергій 1964 Київ н/с
16 524 Хлєбніков Андрій 1963 Київ н/с
4 Група Сер. шв. пер - 49,66 км/год
№ П.І.П. рік нар. Місто результат очки
1 412 Петрович Віктор 1968 Київ 2.03,23 60
2 417 Філін Дмитро 1968 Київ 2.07,38 52
3 420 Козаченко Андрій 1970 Дніпропетровська обл. 2.09,58 44
4 415 oc Храповицький Дмитро 1970 Донецька обл. 2.11,32
5 403 ос Скорик Сергій 1969 Херсонська обл. 2.12,22
6 408 Криницький Юрій 1967 Одеська обл. 2.15,55 36
7 414 Петрик Валерій 1966 Харків 2.20,42 32
8 407 Парфененок Андрій 1969 Одеська обл. 2.21,51 28
9 410 Лєгуцький Ігор 1967 Львівська обл. 2.21,52 24
10 406 ос Дорошук Іван 1967 Житомирська обл. 2.21,88
11 419 ос Чеченін Марк 1970 Кіровоградська обл. 2.22,35
12 418 Шурупов Святослав 1967 Київ 2.24,08 20
13 416 Коняєв Олексій 1968 Київ 2.25,41 18
14 423 Піонтковський Дмитро 1970 Київ 2.27,19 16
15 413 Клочко Сергій 1969 Харків 2.34,83 14
3 Група Сер. шв. пер -46,75 км/год
№ П.І.П. рік нар. Місто результат очки
1 329 Галицький Віктор 1974 Одеська обл. 2.10,99 60
2 316 Шульський Валерій 1972 Київська обл. 2.13,31 52
3 319 Ружнов Михайло 1972 АР Крим 2.14,52 44
4 308 Дроник Микола 1974 Кривий Ріг 2.14,73 36
5 323 Гаврилов Олексій 1975 Одеська обл. 2.19,29 32
6 320 Яцюк Ігор 1975 Київ 2.24,38 28
7 322 Луговий Володимир 1973 Полтавська обл. 2.26,71 24
8 324 Леонов Дмитро 1972 Одеська обл. 2.31,98 20
9 321 Луцишин Валентин 1971 Київ н/с
2 Група Сер. шв. пер -46,75 км/год
№ П.І.П. рік нар. Місто результат очки
1 211 Батюхов Денис 1980 Донецька обл. 2.10,92 60
2 213 Савчук Руслан 1978 Дніпропетровська обл. 2.15,08 52
3 214 Бірюков Едуард 1978 Дніпропетровська обл. 2.15,21 44
4 212 Нечепоренко Геннадій 1978 Дніпропетровська обл. 2.17,41 36
5 216 Огарь Ярослав 1979 Полтавська обл. 2.20,07 32
6 219 Доброгівський Павло 1979 Хмельницька обл. 2.20,78 28
7 217 Блажиєвський Ігор 1977 Житомирська обл. 2.24,50 24
8 215 Дубінець Тарас 1977 Дніпропетровська обл. н/с
1 Група Сер. шв. пер - 47,26 км/год
№ П.І.П. рік нар. Місто результат очки
1 111 Єгіазарян Георгій 1988 Київ 2.09,48 60
2 114 Кочин Олексій 1982 Харків 2.09,58 52
3 113 Єрмак Владислав 1981 Дніпропетровська обл. 2.11,52 44
4 101 Єременко Ігор 1984 Київська обл. 2.14,73 36
5 102 Третяк Олексій 1988 Київ 2.16,83 32
6 116 Погібко Олександр 1981 Одеська обл. 2.19,17 28
7 118 Дудар Роман 1984 Хмельницька обл. 2.23,48 24
8 117 Зіневич Сергій 1981 Житомирська обл. н/с
9 112 Бакуринський Борис 1986 Київ н/с
10 115 Гоголєв Дмитро 1985 Львівська обл. н/с
11 106 Бачинський Федір 1980 Київ н/с
Жінки Сер. шв. пер - 39,69 км/год
№ П.І.П. рік нар. Місто результат
318 ос Нестерова Вікторія 1974 Київ 2.34,19
1 405 Радушинська Наталія 1969 Житомирська обл. 2.50,11 60
2 218 Василевська Наталія 1978 Житомирська обл. 2.51,47 60
3 608 Джепарова Тетяна 1960 Чернівецька обл. 2.55,60 60
4 330 Білоскаленко Тетяна 1972 Житомирська обл. 3.02,32 60
Діти Сер. шв. пер -42,47 км/год
№ П.І.П. рік нар Місто результат
1 68 Добровольский Андрій 1999 Житомирська обл. 2.22,62
2 65 Блажиєвський Євген 1999 Житомирська обл. 2.24,80
3 9 Сусол Олесь 2001 Львівська обл. 2.39,80
4 62 Половинчак Олександр 2000 Біла Церква 2.41,11
5 69 Калініченко Дмитро 2001 Біла Церква 2.41,70
6 63 Кириченко Віталій 1999 Біла Церква 2.42,29
7 48 Слезко Тетяна 2000 Біла Церква 2.52,58
8 77 Вихристюк Михайло 2002 Біла Церква 2.54,88
9 74 Лахно Микола 2001 Біла Церква 2.58,16
10 90 Гайдамачук Дар'я 2002 Біла Церква 3.05,80
11 78 Перегон Анатолій 2002 Біла Церква 3.14,60
12 79 Висоцький Олександр 2002 Біла Церква 3.21,98
13 81 Гоц Ілля 2004 Біла Церква 4.56,67
14 58 Радушинський Дмитро 1999 Житомирська обл. н/с
Парна гонка - 15 км.
4 Клас (сума років учасників 141 і більше)
Сер. шв. пер - 38,32 км/год
Місце № П.І.П. рік народж Місто Результат Очки
1 706 Титаренко Станіслав 1953 Харків 23.29,41 60
99 Ігнатов Євген 1936 Луганська обл. 60
2 66 Крамар Мірча 1940 Чернівецька обл. 24.01,87 52
802 Зуєв Олександр 1949 Львівська обл. 52
3 901 Бондаренко Михайло 1943 Київська обл. 24.35,53 88
900 Курафєєв Микола 1941 Київська обл.
3 Клас (сума років учасників 121 і більше)
Сер. шв. пер - 40,78 км/год
Місце № П.І.П. рік народж Місто Результат Очки
1 701 Фірсов Віктор 1954 Дніпропетровська обл. 22.04,05 120
711 Шевельов Віктор 1955 Дніпропетровська обл.
2 800 Тедоренко Валентин 1949 Кіровоградська обл. 22.10,85 104
627 Печененко Валерій 1958 Кіровоградська обл.
3 603 Момот Олександр 1960 АР Крим 22.24,81 88
803 Мінін В'ячеслав 1948 АР Крим
4 708 Гах Анатолій 1957 Славутич 22.32,46 36
625 Романів Роман 1957 Кривий ріг 36
5 801 Балобанов Михайло 1949 Днепропетровськ 22.36,81 32
601 Пєріков-Кулик Микола 1957 Сєвєродонецьк 32
6 707 Долинський Сергій 1955 Полтавська обл. 23.29,06 28
709 Мирошніченко Олександр 1955 Чернівецька обл. 28
7 702 Трон Петро 1951 Житомирська обл. 24.17,84 24
704 Філонович Віктор 1954 Київ 24
Групова гонка в гору - 1,5км
10 група
місце № П.І.П. рік нар. Місто Результат Очки
1 66 Крамар Мірча 1940 Чернівецька обл. 2.50.00 60
2 99 Ігнатов Євген 1936 Луганська обл. 2.55.00 52
3 93 Гончарик Леонід 1939 Київ 3.50.00 44
8 група
1 801 Балобанов Михайло 1949 Дніпропетровська обл. 2.43.00 60
2 802 Зуєв Олександр 1949 Львівська обл. 2.49.00 52
7 група
1 701 Фірсов Віктор 1954 Дніпропетровська обл. 2.16.00 60
2 709 Мірошниченко Олександр 1955 Чернівецька обл. 2.16.00 52
3 711 Шевельов Віктор 1955 Дніпропетровська обл. 2.20.00 44
4 704 Філонович Віктор 1954 Київська обл. 2.28.00 36
5 707 Долинський Сергій 1955 Полтавська обл. 2.34.00 32
6 708 Гах Анатолій 1951 Київська обл. 2.51.00 28
7 702 Трон Петро 1951 Житомирська обл. 2.53.00 24
6 група
1 630 Нарижний Валерій 1957 Запорізька обл. 1.52.00 60
2 620 Процько Павло 1958 Львівська обл. 1.56.00 52
3 626 Вамилеенко Віктор 1956 Донецька обл. 2.04.00 44
4 614 Урсакі Сергіій 1957 Чернівецька обл. 2.12.00 36
5 621 Сусол Юрій 1958 Львівська обл. 2.13.00 32
6 624 Бричак Віталій 1960 Одеська обл. 2.18.00 28
7 619 Пелих Павло 1958 Львівська обл. 2.19.00 24
8 623 Янчиков Юрій 1959 Житомирська обл. 2.24.00 20
5 група
1 512 Матвєєв Андрій 1961 Чернівецька обл. 1.49.00 60
2 514 Гансевич Олег 1964 АР Крим 1.50.00 52
3 507 Тимошенко Олег 1964 Харків 1.56.00 44
4 503 Задоя Микола 1963 Кіровоградська обл. 1.59.00 36
5 506 Гоголєв Євген 1963 Львівська обл. 2.05.00 32
6 501 Трегуб Едуард 1962 Запорізька обл. 2.06.00 28
7 525 Аржанов Сергій 1961 Київ 2.06.00 24
8 509 Бакаєв Дмитро 1964 Полтавська обл. 2.07.00 20
9 504 Ткаченко Володимир 1965 Кіровоградська обл. 2.08.00 18
10 522 Кузьменко Олександр 1961 Дніпропетровська обл. 2.13.00 16
11 510 Тополь Сергій 1964 Київ 2.27.00 14
12 502 Кравцов Олег 1961 Кіровоградська обл. 2.45.00 12
4 група
1 412 Петрович Віктор 1968 Київ 1.51.00 60
2 415 oc Храповицький Дмитро 1970 Донецька обл. 1.51.00
3 417 Філін Дмитро 1968 Київ 1.51.00 52
4 420 Козаченко Андрій 1970 Дніпропетровська обл. 1.51.00 44
5 408 Криницький Юрій 1967 Одеська обл. 2.00.00 36
6 418 Шурупов Святослав 1967 Київ 2.01.00 32
7 414 Петрик Валерій 1966 Харків 2.07.00 28
8 406 Дорошук Іван 1967 Житомирська обл. 2.08.00 24
9 416 Коняєв Олексій 1968 Київ 2.10.00 20
10 410 Лєгуцький Ігор 1967 Львівська обл. 2.13.00 18
11 407 Парфененок Андрій 1969 Одеська обл. 2.16.00 16
3 група
1 308 Дроник Микола 1974 Кривий Ріг 1.51.00 60
2 319 Ружнов Михайло 1972 АР Крим 1.53.00 52
3 329 Галицький Віктор 1974 Одеська обл. 1.53.00 44
4 323 Гаврилов Олексій 1975 Одеська обл. 2.06.00 36
5 322 Луговий Володимир 1973 Полтавська обл. 2.13.00 32
6 324 Леонов Дмитро 1972 Одеська обл. 2.17.00 28
2 група
1 211 Батюхов Денис 1980 Донецька обл. 1.42.00 60
2 212 Нечепоренко Геннадій 1978 Дніпропетровська обл. 1.45.00 52
3 213 Савчук Руслан 1978 Дніпропетровська обл. 1.47.00 44
4 217 Блажиєвський Ігор 1977 Житомирська обл. 1.56.00 36
5 219 Доброгівський Павло 1979 Хмельницька обл. 1.58.00 32
6 214 Бірюков Едуард 1978 Дніпропетровська обл. 1.58.00 28
7 216 Огарь Ярослав 1979 Полтавська обл. 2.16.00 24
1 група
1 101 Єременко Ігор 1984 Київська обл. 1.42.00 60
2 111 Єгіазарян Георгій 1988 Київ 1.46.00 52
3 116 Погібко Олександр 1981 Одеська обл. 1.46.00 44
4 113 Єрмак Владислав 1981 Дніпропетровська обл. 1.55.00 36
5 118 Дудар Роман 1984 Хмельницька обл. 2.14.00 32
Р Е З У Л Ь Т А Т И
Індивідуальна гонка на час 20км
Жінки Сер. шв. пер -36,40 км/год
місце № П.І.П. рік нар. Місто Результат Очки
1 318 ос Нестерова Вікторія 1974 Київ 32.58,82
2 608 Джепарова Тетяна 1960 Чернівецька обл. 35.21,67 60
3 405 Радушинська Наталія 1969 Житомирська обл. 35.29,23 60
4 218 Василевська Наталія 1978 Житомирська обл. 36.56,45 60
5 330 Білоскаленко Тетяна 1972 Житомирська обл. 38.28,45 60
10 група Сер. шв. пер - 36,61 км/год
1 99 Ігнатов Євген 1936 Луганська обл. 32.46,24 60
2 66 Крамар Мірча 1940 Чернівецька обл. 33.45,14 52
3 93 Гончарик Леонід 1939 Київ 33.54,65 44
9 група Сер. шв. пер -37,24 км/год
1 905 Кривко Євген 1945 Луганська обл. 32.13,58 60
2 901 Бондаренко Михайло 1943 Київська обл. 32.32,61 52
3 900 Курафєєв Микола 1941 Київська обл. 33.04,27 44
903 Зюлковський Володимир 1943 Біла Церква н/с
8 група Сер. шв. пер -41,02 км/год
1 800 Тедоренко Валентин 1949 Кіровоградська обл. 29.15,14 60
2 801 Балобанов Михайло 1949 Дніпропетровська обл. 30.15,67 52
3 802 Зуєв Олександр 1949 Львівська обл. 31.05,82 44
4 803 Мінін Вячеслав 1948 АР Крим 32.18,42 36
7 група Сер. шв. пер -43,01 км/год
1 706 Титаренко Станіслав 1953 Харків 27.54,42 60
2 701 Фірсов Віктор 1954 Дніпропетровська обл. 28.49,65 52
3 711 Шевельов Віктор 1955 Дніпропетровська обл. 30.20,44 44
4 705 Вахромєєв Микола 1954 Одеська обл. 31.19,94 36
5 708 Гах Анатолій 1951 Київська обл. 31.26,08 32
6 709 Мірошниченко Олександр 1955 Чернівецька обл. 31.28,74 28
7 704 Філонович Віктор 1954 Київська обл. 31.47,41 24
8 707 Долинський Сергій 1955 Полтавська обл. 32.09,77 20
9 700 Нагірний Ярослав 1954 Тернопільська обл. 32.54,53 18
10 702 Трон Петро 1951 Житомирська обл. 33.44,76 16
6 група Сер. шв. пер -45,11 км/год
1 615 Бурун Олександр 1958 Харків 26.36,57 60
2 620 Процько Павло 1958 Львівська обл. 28.01,57 52
3 624 Бричак Віталій 1960 Одеська обл. 28.32,68 44
4 603 Момот Олександр 1960 АР Крим 29.18,05 36
5 617 Кошелев Сергій 1960 Львівська обл. 29.36,55 32
6 619 Пелих Павло 1958 Львівська обл. 29.39,04 28
7 621 Сусол Юрій 1958 Львівська обл. 30.02,67 24
8 625 Романів Роман 1957 Дніпропетровська обл. 30.04,55 20
9 630 Нарижний Валерій 1957 Запорізька обл. 30.09,23 18
10 627 Печененко Валерій 1958 Кіровоградська обл. 30.12,94 16
11 626 Василенко Віктор 1956 Донецька обл. 30.20,65 14
12 601 ос Пєріков-Кулик Микола 1957 Луганська обл. 30.56,24
13 614 Урсакі Сергіій 1957 Чернівецька обл. 32.01,24 12
14 616 Образцов Василь 1959 Харків 32.04,88
15 618 Куц Іван 1959 Біла Церква 32.05,55
16 623 Янчиков Юрій 1959 Житомирська обл. 32.18,23
17 622 Пишняк Олександр 1957 Біла Церква 34.59,85
5 група Сер. шв. пер -47,22 км/год
1 508 Іщенко Григорій 1965 Київська обл. 25.25,54 60
2 514 Гансевич Олег 1964 АР Крим 25.57,11 52
3 512 Матвєєв Андрій 1961 Чернівецька обл. 26.44,04 44
4 507 Тимошенко Олег 1964 Харків 27.32,32 36
5 506 Гоголєв Євген 1963 Львівська обл. 28.10,83 32
6 525 Аржанов Сергій 1961 Київ 28.26,92 28
7 504 Ткаченко Володимир 1965 Кіровоградська обл. 28.28,94 24
8 509 Бакаєв Дмитро 1964 Полтавська обл. 28.58,05 20
9 505 Перелазний Володимир 1965 Одеська обл. 29.15,07 18
10 502 Кравцов Олег 1961 Кіровоградська обл. 29.56,82 16
11 501 Трегуб Едуард 1962 Запорізька обл. 30.19,13 14
12 503 Задоя Микола 1963 Кіровоградська обл. 30.19,21 12
13 510 Тополь Сергій 1964 Київ 31.06,95
524 Хлєбніков Андрій 1963 Київ н/с
511 Васинян Сергій 1964 Київ н/с
522 Кузьменко Олександр 1961 Дніпропетровська обл. н/с
4 група Сер. шв. пер -47,61 км/год
1 412 Петрович Віктор 1968 Київ 25.12,38 60
2 417 Філін Дмитро 1968 Київ 25.57,18 52
3 415 oc Храповицький Дмитро 1970 Донецька обл. 26.09,49
4 420 Козаченко Андрій 1970 Дніпропетровська обл. 26.24,45 44
5 403 Скорик Сергій 1969 Херсонська обл. 27.14,38 36
6 414 Петрик Валерій 1966 Харків 27.26,41 32
7 418 Шурупов Святослав 1967 Київ 27.42,57 28
8 406 Дорошук Іван 1967 Житомирська обл. 27.47,33 24
9 408 Криницький Юрій 1967 Одеська обл. 28.10,74 20
10 419 ос Чеченін Марк 1970 Кіровоградська обл. 28.26,73
11 416 Коняєв Олексій 1968 Київ 28.42,94 18
12 423 Піонтковський Дмитро 1970 Київ 29.41,85 16
13 407 Парфененок Андрій 1969 Одеська обл. 30.06,48 14
14 410 Лєгуцький Ігор 1967 Львівська обл. 30.21,57 12
413 Клочко Сергій 1969 Харків н/с
3 група Сер. шв. пер -47,05 км/год
1 319 Ружнов Михайло 1972 АР Крим 25.30,83 60
2 308 Дроник Микола 1974 Кривий Ріг 25.49,65 52
3 321 Луцишин Валентин 1971 Київ 26.09,94 44
4 316 Шульський Валерій 1972 Київська обл. 27.36,94 36
5 329 Галицький Віктор 1974 Одеська обл. 28.45,29 32
6 323 Гаврилов Олексій 1975 Одеська обл. 28.46,57 28
7 322 Луговий Володимир 1973 Полтавська обл. 30.45,76 24
8 324 Леонов Дмитро 1972 Одеська обл. 30.48,58 20
9 320 Яцюк Ігор 1975 Київ 31.01,77 18
2 група Сер. шв. пер -47,08 км/год
1 211 Батюхов Денис 1980 Донецька обл. 25.29,70 60
2 213 Савчук Руслан 1978 Дніпропетровська обл. 26.46,14 52
3 214 Бірюков Едуард 1978 Дніпропетровська обл. 26.59,45 44
4 219 Доброгівський Павло 1979 Хмельницька обл. 27.32,33 36
5 209 Бачинський Федір 1980 Київ 29.07,65 32
6 216 Огарь Ярослав 1979 Полтавська обл. 29.57,37 28
7 217 Блажиєвський Ігор 1977 Житомирська обл. 30.28,18 24
215 Дубінець Тарас 1977 Дніпропетровська обл. н/с
212 Нечепоренко Геннадій 1978 Дніпропетровська обл. н/с
1 група Сер. шв. пер -47,52 км/год
1 101 Єременко Ігор 1984 Київська обл. 25.15,14 60
2 114 Кочин Олексій 1982 Харків 26.24,11 52
3 113 Єрмак Владислав 1981 Дніпропетровська обл. 26.50,18 44
4 111 Єгіазарян Георгій 1988 Київ 27.19,81 36
5 116 Погібко Олександр 1981 Одеська обл. 27.28,95 32
6 118 Дудар Роман 1984 Хмельницька обл. 28.34,92 28
7 102 Третяк Олексій 1988 Київ 28.45,86 24
8 115 Гоголєв Дмитро 1985 Львівська обл. 31.45,77 20
112 Бакуринський Борис 1986 Київ зійшов
117 Зіневич Сергій 1981 Житомирська обл. н/с
Діти- 10км Сер. шв. пер -34,78 км/год
1 48 Слезко Тетяна 2000 Біла Церква 17.15,82 60
2 62 Половинчак Олександр 2000 Біла Церква 17.22,36 52
3 69 Калініченко Дмитро 2001 Біла Церква 17.29,92 44
4 77 Вихристюк Михайло 2002 Біла Церква 18.15,82 36
5 90 Гайдамачук Дар'я 2002 Біла Церква 18.20,04 32
6 74 Лахно Микола 2001 Біла Церква 18.28,61 28
7 78 Перегон Анатолій 2002 Біла Церква 18.58,30 24
8 79 Висоцький Олександр 2002 Біла Церква 21.48,48 20
81 Гоц Ілля 2004 Біла Церква н/с
63 Кириченко Віталій 1999 Біла Церква н/с
58 Радушинський Дмитро 1999 Житомирська обл. н/с
Діти- 20км
1 65 Блажиєвський Євген 1999 Житомирська обл. 30.59,36
2 68 Добровольский Андрій 1999 Житомирська обл. 31.17,68
3 9 Сусол Олесь 2001 Львівська обл. 32.28,11
Р Е З У Л Ь Т А Т И
Групова гонка
10 група - 24 км
1 99 Ігнатов Євген 1936 Луганська обл. 38.34 60
2 66 Крамар Мірча 1940 Чернівецька обл. г 52
3 93 Гончарик Леонід 1939 Київ г 44
9 група - 24 км
1 905 Кривко Євген 1945 Луганська обл. 38.34 60
2 901 Бондаренко Михайло 1943 Київська обл. г 52
3 900 Курафєєв Микола 1941 Київська обл. г 44
8 група - 55 км
1 800 Тедоренко Валентин 1949 Кіровоградська обл. 1:21.46 60
2 801 Балобанов Михайло 1949 Дніпропетровська обл. 1:24.06 52
3 803 Мінін Вячеслав 1948 АР Крим 1:26.14 44
4 802 Зуєв Олександр 1949 Львівська обл. 1:27.06 36
7 група - 55 км
1 706 Титаренко Станіслав 1953 Харків 1:21.56 60
2 701 Фірсов Віктор 1954 Дніпропетровська обл. 1:21.56 52
3 709 Мірошниченко Олександр 1955 Чернівецька обл. 1:21.59 44
4 711 Шевельов Віктор 1955 Дніпропетровська обл. 1:22.07 36
5 704 Філонович Віктор 1954 Київська обл. 1:25.55 32
6 705 Вахромєєв Микола 1954 Одеська обл. 1:25.58 28
7 700 Нагірний Ярослав 1954 Тернопільська обл. 1:26.14 24
8 707 Долинський Сергій 1955 Полтавська обл. 1:28.14 20
9 702 Трон Петро 1951 Житомирська обл. 1:40.54 18
6 група - 70 км
1 615 Бурун Олександр 1958 Харків 1:43.33 60
2 620 Процько Павло 1958 Львівська обл. 1:44.48 52
3 603 Момот Олександр 1960 АР Крим г 44
4 617 Кошелев Сергій 1960 Львівська обл. г 36
5 601 ос Пєріков-Кулик Микола 1957 Луганська обл. г
6 624 Бричак Віталій 1960 Одеська обл. г 32
7 627 Печененко Валерій 1958 Кіровоградська обл. г 28
8 630 Нарижний Валерій 1957 Запорізька обл. 1:45.17 24
9 621 Сусол Юрій 1958 Львівська обл. 1:45.29 20
10 619 Пелих Павло 1958 Львівська обл. 1:57.55 18
11 628 Суровец Сергій 1958 Київ 1:59.55 16
12 614 Урсакі Сергіій 1957 Чернівецька обл. 2:02.05 14
13 623 Янчиков Юрій 1959 Житомирська обл. 2:02.06 12
5 група - 70 км
1 508 Іщенко Григорій 1965 Київська обл. 1:41.54 60
2 514 Гансевич Олег 1964 АР Крим 1:41.57 52
3 512 Матвєєв Андрій 1961 Чернівецька обл. 1:43.33 44
4 506 Гоголєв Євген 1963 Львівська обл. 1:43.37 36
5 509 Бакаєв Дмитро 1964 Полтавська обл. 1:44.19 32
6 505 Перелазний Володимир 1965 Одеська обл. 1:44.48 28
7 501 Трегуб Едуард 1962 Запорізька обл. г 24
8 525 Аржанов Сергій 1961 Київ г 20
9 504 Ткаченко Володимир 1965 Кіровоградська обл. г 18
10 522 Кузьменко Олександр 1961 Дніпропетровська обл. г 16
11 502 Кравцов Олег 1961 Кіровоградська обл. 1:49.15 14
12 524 Хлєбніков Андрій 1963 Київ 1:50.20 12
13 510 Тополь Сергій 1964 Київ г
14 503 Задоя Микола 1963 Кіровоградська обл. 1:50.20+1 коло
4 група - 90 км
1 417 Філін Дмитро 1968 Київ 2:07.47 60
2 403 ос Скорик Сергій 1969 Херсонська обл. 2:07.55
3 420 Козаченко Андрій 1970 Дніпропетровська обл. г 52
4 415 oc Храповицький Дмитро 1970 Донецька обл. г
5 507 Тимошенко Олег 1964 Харків г 44
6 425 ос Бабченко Сергій 1968 Дніпропетровська обл. г
7 406 Дорошук Іван 1967 Житомирська обл. г 36
8 412 Петрович Віктор 1968 Київ г 32
9 421 Федоров віктор 1968 Дніпропетровська обл. г 28
10 414 Петрик Валерій 1966 Харків г 24
11 418 Шурупов Святослав 1967 Київ г 20
12 408 Криницький Юрій 1967 Одеська обл. г 18
13 416 Коняєв Олексій 1968 Київ г 16
14 424 ос Близнюк Олег 1968 Дніпропетровська обл. г
15 422 ос Мітянін Ігор 1968 Дніпропетровська обл. г
16 423 Піонтковський Дмитро 1970 Київ г 14
17 172 Сірченко Сергій 1967 Дніпропетровська обл. г 12
18 419 ос Чеченін Марк 1970 Кіровоградська обл. 2:13.10
19 410 Лєгуцький Ігор 1967 Львівська обл. 2:23.37
3 група - 90 км
1 308 Дроник Микола 1974 Кривий Ріг 2:08.15 60
2 319 Ружнов Михайло 1972 АР Крим г 52
3 321 Луцишин Валентин 1971 Київ г 44
4 329 Галицький Віктор 1974 Одеська обл. г 36
5 323 Гаврилов Олексій 1975 Одеська обл. 2:08.12 32
6 316 Шульський Валерій 1972 Київська обл. г 28
7 317 Куксінов Сергій 1973 Київська обл. г 24
8 322 Луговий Володимир 1973 Полтавська обл. 2:23.37 20
2 група - 90 км
1 213 Савчук Руслан 1978 Дніпропетровська обл. 2:08.12 60
2 215 Дубінець Тарас 1977 Дніпропетровська обл. г 52
3 210 Махно Андрій 1976 Луганська обл. г 44
4 211 Батюхов Денис 1980 Донецька обл. г 36
5 214 Бірюков Едуард 1978 Дніпропетровська обл. г 32
6 212 Нечепоренко Геннадій 1978 Дніпропетровська обл. г 28
7 216 Огарь Ярослав 1979 Полтавська обл. 2:17.27 24
1 група - 90 км
1 101 Єременко Ігор 1984 Київська обл. 2:07.42 60
2 114 Кочин Олексій 1982 Харків 2:07.42 52
3 106 Марченко олександр 1982 Київ 2:07.55 44
4 117 Зіневич Сергій 1981 Житомирська обл. г 36
5 111 Єгіазарян Георгій 1988 Київ г 32
6 113 Єрмак Владислав 1981 Дніпропетровська обл. г 28
7 102 Третяк Олексій 1988 Київ г 24
8 116 Погібко Олександр 1981 Одеська обл. г 20
9 110 Ніколаєнко Річард 1998 Київська обл. г 18
10 115 Верман Сергій 1981 Вишгород г 16
11 118 Дудар Роман 1984 Хмельницька обл. 2:18.20 14
Р Е З У Л Ь Т А Т И
Гонка на вибування
10, 9, 8, 7 групи Час переможця - 22.23
1 706 Титаренко Станіслав 1953 Харків
2 701 Фірсов Віктор 1954 Дніпропетровська обл.
3 709 Мірошниченко Олександр 1955 Чернівецька обл.
4 711 Шевельов Віктор 1955 Дніпропетровська обл.
5 801 Балобанов Михайло 1949 Дніпропетровська обл.
6 704 Філонович Віктор 1954 Київська обл.
7 707 Долинський Сергій 1955 Полтавська обл.
8 905 Кривко Євген 1945 Луганська обл.
9 66 Крамар Мірча 1940 Чернівецька обл.
10 702 Трон Петро 1951 Житомирська обл.
3, 2, 1 групи Час переможця - 31.30
1 211 Батюхов Денис 1980 Донецька обл.
2 214 Бірюков Едуард 1978 Дніпропетровська обл.
3 308 Дроник Микола 1974 Кривий Ріг
4 106 Марченко олександр 1982 Київ
5 114 Кочин Олексій 1982 Харків
6 101 Єременко Ігор 1984 Київська обл.
7 113 Єрмак Владислав 1981 Дніпропетровська обл.
8 110 Ніколаєнко Річард 1998 Київська обл.
9 212 Нечепоренко Геннадій 1978 Дніпропетровська обл.
10 116 Погібко Олександр 1981 Одеська обл.
11 102 Третяк Олексій 1988 Київ
12 213 Савчук Руслан 1978 Дніпропетровська обл.
13 324 Леонов Дмитро 1972 Одеська обл.
КОМАНДНІ РЕЗУЛЬТАТИ
№ п/п Регіон Кількіть очок Місце
І Група
1 АР Крим 848 7
2 Дніпропетровська обл. 2144 1
3 Донецька обл. 322 10
4 Запорізька обл. 344 9
5 Київська обл. 1288 3
6 Луганська обл. 540 8
7 Львівська обл. 1066 5
8 Одеська обл. 1236 4
9 Харківська обл. 900 6
10 м. Київ 1638 2
ІІ Група
11 Вінницька обл.
12 Івано-Франківська обл.
13 Миколаївська обл.
14 Полтавська обл. 520 1
15 Херсонська обл. 80 2
16 Черкаська обл.
17 Чернігівська обл.
ІІІ Група
18 Волинська обл.
19 Житомирська обл. 818 2
20 Закарпатська обл.
21 Кіровоградська обл. 640 3
22 Рівненська обл.
23 Сумська обл.
24 Тернопільська обл. 58 5
25 Хмельницька обл. 266 4
26 Чернівецька обл. 862 1
27 м. Севастополь