miron » 18 сен 2015, 16:01
Багатоденна гонка на шосе в групі masters « Велогонка Миру » 17-20 вересня 2015р. Федерація велосипедного спорту України
ветеранів ФВСУ
18.09.15 м Богуслав Групова гонка 106 км Результати
місце №
уч-ка ПІБ Рік нарождення Місто Результат
4 група ( 60 + ) 86 км 38,4 ср швидкість км/г
1 94 Титаренко Станіслав 1953 Харків 2,05,01
2 91 Шевельов Віктор 1955 Дніпропетровсь 2,17,52
3 92 Філонович Віктор 1954 Київ 2,20,10
4 95 Мінін Вячеслав 1948 Симферопіль 2,25,30
5 93 Гах Анатолій 1951 Славутич 2,35,41
3 група (50-59) 106 км ср 36,58 швидкість км/г
1 62 Іщенко Григорій 1965 Біла Церква 2,53,50
2 65 Гансевич Олег 1964 Крим 2,53,50
3 64 Гримайло Ігор 1961 Харків 3,04,59
4 66 Суровець Сергій 1958 Київ 3,11,36
5 68 Кузьменко Олександр 1961 Дніпропетровськ 3,20,47
63 Образцов Василь 1959 Харків 3,50,00
67 Момот Олександр 1960 Сімферополь 3,50,00
61 Ткаченко Володимер 1965 Кіровоград 3,50,00
2 група (40-49) 106 км ср швидкість 36,88 км/г
1 39 Філін Дмитро 1968 Київ 2,53,50
2 47 Торкаченко Олександр 1969 Москва 2,53,50
3 42 Федоров Віктор 1968 Дніпропетровськ 2,53,50
4 37 Ружнов Михайло 1972 Феодосія 2,53,50
5 31 Петрович Віктор 1968 Київ 2,53,50
6 32 Луцишин Валентин 1971 Київ 2,53,57
7 46 Фурса Сергій 1973 Миколаїв 2,55,10
8 41 Козаченко Андрій 1970 Дніпропетровськ 2,55,20
9 34 Храповицький Дмитро 1970 Донецьк 2,57,22
10 35 Пімкін Констянтин 1972 Северодонецьк 2,59,09
11 36 Петрик Валерій 1966 Харків 2,59,09
12 33 Шульський Валерій 1972 Миронівка 3,15,08
13 48 Близнюк Олег 1968 Дніпропетровськ 3,45,08
40 Карпенко Анатолій 1969 Київ 3,45,08
44 Козир Анатолій 1968 Миколаїв 3,45,08
45 Заїка Василь 1968 Київ 3,45,08
38 Нефьодов Станіслав 1966 Сімферополь 3,45,08
46 Сирченко Сергій 1967 Дніпропетровьск 3,45,08
43 Мітянін Ігор 1968 Дніпропетровськ 3,45,08
1 група (19-39) ) 106 км ср швидкість 36,58 км /г
1 13 Кочін Олексій 1982 Харків 2,53,47
2 14 Батюхов Денис 1980 Донецьк 2,53,50
3 3 Дубінець Тарас 1977 Київ 2,53,50
4 8 Бакуринський Борис 1986 Київ 2,53,50
5 12 Еременко Ігор 1984 Бровари 2,53,57
6 4 Савчук Руслан 1978 Дніпродзержинськ 2,59,09
7 16 Нечепоренко Геннадій 1978 Дніпропетровськ 2,59,09
8 5 Ермак Владислав 1981 Дніпродзержинськ 3,01,32
9 15 Корчагін Андрій 1979 Донецьк 3,03,53
10 10 Егіазарян Георгій 1988 Київ 3,03,53
11 6 Храповицький Констянтин 1996 Донецьк 3,03,53
12 17 Погібко Олександр 1981 Одесса 3,04,59
13 18 Нанакі Дмитро 1986 Одесса 3,04,59
14 7 Карпішин Сергій 1989 Славутич 3,13,12
15 19 Мирний Олександр 1983 Дніпропетровськ 3,15,08
16 9 Чередніченко Максим 1984 Київ 3,22,11
11 Суровець Кім 1995 Київ 3,52,11
1 Набока Василь 1981 Львів 3,52,11
2 Позняков Артем 1999 Київ 3,52,11
Гловний суддя
Суддя НФ НВСУ М.М. Рогозян (м.Київ)
Суддя фінішу
Суддя НФ НВСУ Н А Піонтковська (м.Київ)
Головний секретар
НФ НВСУ В С Красюк (м.Київ)
Загальний залік
1 94 Титаренко Станіслав 1953 Харків
1 62 Іщенко Григорій 1965 Біла Церква
1 39 Філін Дмитро 1968 Київ
1 3 Дубінець Тарас 1977 Київ