Sram RED etap безпровідна група

Железные вопросы

Модераторы: Borisovich:), Gorian, scourge

Re: Sram RED etap безпровідна група

Сообщение VicTorp » 19 янв 2017, 15:09

Genesis писал(а):
VicTorp писал(а):Да и в чем преимущество беспроводного переключения перед проводным, кроме экономии 15мин при монтаже - хз. А вот батареи там улетают в разы быстрее, если не изменяет память, надо перезаряжать каждые 72 часа. Тут бывает комп забываешь зарядить, а там еще и за переключателями следить... А годы-то идут.


Мені здається що 72 години - це час роботи з якоюсь там частотою перемикань.
На іноземних форумах пишуть шо заряду вистачає мініум на 700км. А це значно менше ніж час роботи DI2

А мне кажется, что время работы в беспроводных системах зависит не столько от частоты переключения, сколько от банальной необходимости постоянного поддержания связи между всеми элементами. Даже в состоянии покоя. Отсюда и 72 часа, т.е. трое суток.

В любом случае, один из моих велосипедов на этот сезон будет на е-тапе. Покатаюсь, смогу рассказать подробнее и от первого лица...
Аватара пользователя
VicTorp
1000+
1000+
 
Сообщения: 1272
Зарегистрирован: 28 окт 2009, 15:08
Заслуженная репутация: 31
Повысить репутацию VicTorpПонизить репутацию VicTorp

Re: Sram RED etap безпровідна група

Сообщение project » 19 янв 2017, 15:10

Genesis писал(а):На іноземних форумах пишуть шо заряду вистачає мініум на 700км. А це значно менше ніж час роботи DI2
Although the SRAM shifters will last up to two years on a single battery, the derailleurs have a stated battery life of 60 hours or 1,000km, so roughly half that of Shimano Di2.
project
100
100
 
Сообщения: 86
Зарегистрирован: 29 окт 2013, 08:12
Заслуженная репутация: 15
Повысить репутацию projectПонизить репутацию project

Re: Sram RED etap безпровідна група

Сообщение Genesis » 19 янв 2017, 15:19

VicTorp писал(а):
Genesis писал(а):
VicTorp писал(а):Да и в чем преимущество беспроводного переключения перед проводным, кроме экономии 15мин при монтаже - хз. А вот батареи там улетают в разы быстрее, если не изменяет память, надо перезаряжать каждые 72 часа. Тут бывает комп забываешь зарядить, а там еще и за переключателями следить... А годы-то идут.


Мені здається що 72 години - це час роботи з якоюсь там частотою перемикань.
На іноземних форумах пишуть шо заряду вистачає мініум на 700км. А це значно менше ніж час роботи DI2

А мне кажется, что время работы в беспроводных системах зависит не столько от частоты переключения, сколько от банальной необходимости постоянного поддержания связи между всеми элементами. Даже в состоянии покоя. Отсюда и 72 часа, т.е. трое суток.

В любом случае, один из моих велосипедов на этот сезон будет на е-тапе. Покатаюсь, смогу рассказать подробнее и от первого лица...


Після кожного перемикання система переводиться в сплячий режим і не розходує енергії.
Також планую спробувати etap
Аватара пользователя
Genesis
100
100
 
Сообщения: 178
Зарегистрирован: 13 май 2010, 22:03
Заслуженная репутация: 31
Повысить репутацию GenesisПонизить репутацию Genesis

Re: Sram RED etap безпровідна група

Сообщение VicTorp » 19 янв 2017, 15:22

Genesis писал(а):Після кожного перемикання система переводиться в сплячий режим і не розходує енергії.
Також планую спробувати etap

Ну да, и как же она потом из этого спящего режима выходит, если энергию не потребляет?
Аватара пользователя
VicTorp
1000+
1000+
 
Сообщения: 1272
Зарегистрирован: 28 окт 2009, 15:08
Заслуженная репутация: 31
Повысить репутацию VicTorpПонизить репутацию VicTorp

Re: Sram RED etap безпровідна група

Сообщение Genesis » 19 янв 2017, 15:42

VicTorp писал(а):
Genesis писал(а):Після кожного перемикання система переводиться в сплячий режим і не розходує енергії.
Також планую спробувати etap

Ну да, и как же она потом из этого спящего режима выходит, если энергию не потребляет?


Тратить енергію тільки на дію
Для того вони і мудрили два моторчика в задній перекидці.
Вони менш потужні, але їх два!
Мені подобається така ідея - для реалізації одного руху, один елемент.
Мотор вгору, мотор вниз
Як і алгоритм перемикання. Одна манетка - одна функція.
Думаю буде зручно

До речі, я чотири роки юзав різноманітні DI2, але мені завжди не вистачало зворотнього зв'язку від кнопок.
Завжди хотілося соковитий клац! І такий клац має etap
Аватара пользователя
Genesis
100
100
 
Сообщения: 178
Зарегистрирован: 13 май 2010, 22:03
Заслуженная репутация: 31
Повысить репутацию GenesisПонизить репутацию Genesis

Re: Sram RED etap безпровідна група

Сообщение project » 19 янв 2017, 15:48

Genesis писал(а):
Тратить енергію тільки на дію
Для того вони і мудрили два моторчика в задній перекидці.
Как одно связано с другим?В спящем режиме энергопотребление должно быть.
project
100
100
 
Сообщения: 86
Зарегистрирован: 29 окт 2013, 08:12
Заслуженная репутация: 15
Повысить репутацию projectПонизить репутацию project

Re: Sram RED etap безпровідна група

Сообщение antibiotikltd » 19 янв 2017, 16:01

Ох і гаряче обговорення))
На разунок часу не 72 год - це абсурд, а 50-60год в режимі їзди, відповідно це як написав Genesis 700км, хоча і це спорне питання. Тут не рахується кількість км, а кількість перемикань. Тому для когось 700км, а для когось і на цілих 1400км стане, це все особисто. Але однозначно менше, аніж ді2. Хоча акумулятори взаємозамінні, тому як такої критичної проблеми я не бачу + обіцяюсь що акуми швидко заряджаються. Ще один плюс ціна на запасний акум рязюче менша аніж для ді2.
На рахунок сигналу: систему далеко не дурні робили, якщо вони по великій мірі створили свій власний запатентований протокол із "плаваючим" 128бітним кодом. Повірте - це дуже серйозна річ. Ви навіть не можете собі уявити яка це кількість комбінації.
Хтось там розказував що можуть попутати сигнали - друзі, ви хоч розумієте що таке радіосигнал і як через нього преедається інформація??? Я для вас може відкрию щось нове, але на одній частоті можна передавати абсолютно різну інформацію на різні пристрої і кожен із них буде приймати тільки свій пакет даних а плюс із плаваючим кодом та ще й на 128біт - друзі, ймовірність влізти в цей сигнал наближується до НУЛЯ. Genesisправильно замітим що не перший рік його тестують і ще більше років проектували, під час чого зіткнулись із великою кількістю патентів Шімано-Кампа, як і впринципі коли створювали першу групу Срам Форс орієнтов но в 2005 році.
antibiotikltd
100
100
 
Сообщения: 138
Зарегистрирован: 03 мар 2011, 19:20
Заслуженная репутация: 9
Повысить репутацию antibiotikltdПонизить репутацию antibiotikltd

Re: Sram RED etap безпровідна група

Сообщение antibiotikltd » 19 янв 2017, 16:12

А тепер про заглушити сигнал. Кому лінь читати зразу скажу що це НЕМОЖЛИВО
Хто хоче дізнатись чому, прошу до уваги:
По перше що заглушити сигнал необхідно знати яку частоту ми будемо глушити. Не знаючи частоти ви нічого не зробите, навіть "всрамся, но не дамся" не допоможе :-)
Припустимо ми знаємо частоту, хоча я ваз запевняю що ви її не взнаєте, ви на тій частоті пускаєте шум, який перекриває сигнал (це і називається глушити). Але зараз не має аж такої великої проблеми фільтранути шум від сигналу, але сигнал має бути постійний. Отже при бажанні це легко робиться, але я Вас ще раз розчарую - у Срама сигнал ІМПУЛЬСНИЙ, який заглушити НЕМОЖЛИВО, адже який би не був шум, а імпульсний сигнал завжди проскочить не зважаючи ні на що. Нажать така фізика
P.S. "Неможливо" - мається на увазі "Прирівнюється до НУЛЯ", оскільки фізика це наука, в якої навіть НУЛЬ не нуль, а прирівнюється до нуля :sh_ok:
Тому на рахунок "заглушки" сигналу ми також розібрались :ya_hoo_oo:
antibiotikltd
100
100
 
Сообщения: 138
Зарегистрирован: 03 мар 2011, 19:20
Заслуженная репутация: 9
Повысить репутацию antibiotikltdПонизить репутацию antibiotikltd

Re: Sram RED etap безпровідна група

Сообщение Genesis » 19 янв 2017, 16:20

antibiotikltd писал(а):Тому на рахунок "заглушки" сигналу ми також розібрались :ya_hoo_oo:


:men:
Аватара пользователя
Genesis
100
100
 
Сообщения: 178
Зарегистрирован: 13 май 2010, 22:03
Заслуженная репутация: 31
Повысить репутацию GenesisПонизить репутацию Genesis

Re: Sram RED etap безпровідна група

Сообщение antibiotikltd » 19 янв 2017, 16:21

а от що стосується провідних систем, то власне потужний радіосигнал може вплинути на передачу інформації по кабелю через зміну його магнітного поля, навіть якщо кабель екранований, тому ймовірність збою через зовнішні чинники в Кампи чи Шімано не менші а навіть більші ніж в Срам. Хоча навіть цей факт я би прирівняв до нуля)))
antibiotikltd
100
100
 
Сообщения: 138
Зарегистрирован: 03 мар 2011, 19:20
Заслуженная репутация: 9
Повысить репутацию antibiotikltdПонизить репутацию antibiotikltd

Re: Sram RED etap безпровідна група

Сообщение rom » 19 янв 2017, 16:59

antibiotikltd писал(а):А тепер про заглушити сигнал.
Кому лінь читати зразу скажу що це НЕМОЖЛИВО
Хто хоче дізнатись чому, прошу до уваги:
По перше що заглушити сигнал необхідно знати яку частоту ми будемо глушити. Не знаючи частоти ви нічого не зробите, навіть "всрамся, но не дамся" не допоможе :-)
Припустимо ми знаємо частоту, хоча я ваз запевняю що ви її не взнаєте, ви на тій частоті пускаєте шум, який перекриває сигнал (це і називається глушити). Але зараз не має аж такої великої проблеми фільтранути шум від сигналу, але сигнал має бути постійний. Отже при бажанні це легко робиться, але я Вас ще раз розчарую - у Срама сигнал ІМПУЛЬСНИЙ, який заглушити НЕМОЖЛИВО, адже який би не був шум, а імпульсний сигнал завжди проскочить не зважаючи ні на що. Нажать така фізика
P.S. "Неможливо" - мається на увазі "Прирівнюється до НУЛЯ", оскільки фізика це наука, в якої навіть НУЛЬ не нуль, а прирівнюється до нуля :sh_ok:
Тому на рахунок "заглушки" сигналу ми також розібрались :ya_hoo_oo:


Тільки не розповідай це військовим , які займаються засобами РЕБ ,( радіоелектронної боротьби ). Навіть якщо використовують шумоподібний сигнал , який взагалі невідомо де , підсилюють його все одно напівпровідники , які є дуже делікатними створіннями . Їм достатньо частини вольта щоб заблокувати канал приймання інформації . А визначити частоту передачі взагалі не проблема - скануючий приймач або аналізатор спектра . А далі робиться або використовується якийсь з відомих подавлювачів (до речі при здачі тестів використовують глушилки мобілок (пачка цигарок))або робиться свій , часто менше сірникової коробки пристрій (часто коштом менше 100 грн) кладеться в кишеню і в відповідний момент вмикається на час атаки , (блокуючи перемикання) . Коли були інженери , що розробляли і продавали " механічний допінг" то в цій ситуації це замітно простіше і дешевше .Якщо б то було не так , то не існувало б терміну радіоелектронна боротьба (вплив на системи передачі інформації)(до речі на сході агресор випробовув нові системи , глушачи безпілотники і зв"язок) .
Але вам це не грозить , не переживайте . Якщо протурівська команда рік юзала , то для інших і подавну можна користуватися . тільки самою більшою проблемою буде - "забув зарядити" ( я в своїй практиці не раз стикався коли путали червоний і чорний і палили дорогу техніку . то тут з двома акумамаи і двома батарейками буде як "добрий день") .. Комусь буде працювати ідеально , а комусь буде не дуже (Не часто , але скажем , раз в рік , в самий непотрібний момент) .
Так що , фарбуймося (редимося ітапимося) .
rom
1000+
1000+
 
Сообщения: 1094
Зарегистрирован: 02 ноя 2010, 21:58
Заслуженная репутация: 67
Повысить репутацию romПонизить репутацию rom

Re: Sram RED etap безпровідна група

Сообщение antibiotikltd » 19 янв 2017, 17:19

rom писал(а):
antibiotikltd писал(а):А тепер про заглушити сигнал.
Кому лінь читати зразу скажу що це НЕМОЖЛИВО
Хто хоче дізнатись чому, прошу до уваги:
По перше що заглушити сигнал необхідно знати яку частоту ми будемо глушити. Не знаючи частоти ви нічого не зробите, навіть "всрамся, но не дамся" не допоможе :-)
Припустимо ми знаємо частоту, хоча я ваз запевняю що ви її не взнаєте, ви на тій частоті пускаєте шум, який перекриває сигнал (це і називається глушити). Але зараз не має аж такої великої проблеми фільтранути шум від сигналу, але сигнал має бути постійний. Отже при бажанні це легко робиться, але я Вас ще раз розчарую - у Срама сигнал ІМПУЛЬСНИЙ, який заглушити НЕМОЖЛИВО, адже який би не був шум, а імпульсний сигнал завжди проскочить не зважаючи ні на що. Нажать така фізика
P.S. "Неможливо" - мається на увазі "Прирівнюється до НУЛЯ", оскільки фізика це наука, в якої навіть НУЛЬ не нуль, а прирівнюється до нуля :sh_ok:
Тому на рахунок "заглушки" сигналу ми також розібрались :ya_hoo_oo:


Тільки не розповідай це військовим , які займаються засобами РЕБ ,( радіоелектронної боротьби ). Навіть якщо використовують шумоподібний сигнал , який взагалі невідомо де , підсилюють його все одно напівпровідники , які є дуже делікатними створіннями . Їм достатньо частини вольта щоб заблокувати канал приймання інформації . А визначити частоту передачі взагалі не проблема - скануючий приймач або аналізатор спектра . А далі робиться або використовується якийсь з відомих подавлювачів (до речі при здачі тестів використовують глушилки мобілок (пачка цигарок))або робиться свій , часто менше сірникової коробки пристрій (часто коштом менше 100 грн) кладеться в кишеню і в відповідний момент вмикається на час атаки , (блокуючи перемикання) . Коли були інженери , що розробляли і продавали " механічний допінг" то в цій ситуації це замітно простіше і дешевше .Якщо б то було не так , то не існувало б терміну радіоелектронна боротьба (вплив на системи передачі інформації)(до речі на сході агресор випробовув нові системи , глушачи безпілотники і зв"язок) .
Але вам це не грозить , не переживайте . Якщо протурівська команда рік юзала , то для інших і подавну можна користуватися . тільки самою більшою проблемою буде - "забув зарядити" ( я в своїй практиці не раз стикався коли путали червоний і чорний і палили дорогу техніку . то тут з двома акумамаи і двома батарейками буде як "добрий день") .. Комусь буде працювати ідеально , а комусь буде не дуже (Не часто , але скажем , раз в рік , в самий непотрібний момент) .
Так що , фарбуймося (редимося ітапимося) .

я і не казав що не можливо визначити частоту, но представляю людину яка їде на велосипеді із аналізатором спектру :ps_ih:
а про глушити сигнал - ставиться про імпульсний сигнал який передає весь пакет за 1 імпульс пробє шум в ефірі, і от з ним боротись дуже важко. А коли звичайний сигнал перебивається шумом в ефірі і то при бажані з шуму можна витягнути інформацію, но це вже складно і для цього необхідний час, но не факт що всі пакети дойдуть, хіба повторно потрібно докидати необхідні пакети.
Але Романе, щоб довго це все не розтягувати, погодьтеся, що такі моменти як проблеми із перемиканням передач у повсякденному житті нас турбувати не будуть абсолютно і нехай люди не розводять демагогії :co_ol:
antibiotikltd
100
100
 
Сообщения: 138
Зарегистрирован: 03 мар 2011, 19:20
Заслуженная репутация: 9
Повысить репутацию antibiotikltdПонизить репутацию antibiotikltd

Re: Sram RED etap безпровідна група

Сообщение alexunder » 20 янв 2017, 09:08

rom писал(а):

РЕБ


Но это уже совсем другая история )
alexunder
100
100
 
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 15 апр 2014, 08:13
Заслуженная репутация: 5
Повысить репутацию alexunderПонизить репутацию alexunder

Re: Sram RED etap безпровідна група

Сообщение rom » 20 янв 2017, 12:30

Не переймайтеся так , це вас не стососується , купляйте і катайтеся ( коли буде можливість) .
rom
1000+
1000+
 
Сообщения: 1094
Зарегистрирован: 02 ноя 2010, 21:58
Заслуженная репутация: 67
Повысить репутацию romПонизить репутацию rom

Re: Sram RED etap безпровідна група

Сообщение alexunder » 20 янв 2017, 12:34

rom писал(а):Не переймайтеся так , це вас не стососується , купляйте і катайтеся ( коли буде можливість) .


Ты обиделся, что ли?
alexunder
100
100
 
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 15 апр 2014, 08:13
Заслуженная репутация: 5
Повысить репутацию alexunderПонизить репутацию alexunder

Re: Sram RED etap безпровідна група

Сообщение NickCV » 20 янв 2017, 12:52

я видел в живую как оно работает , прикольно так . Понравилось то что довольно демократические цены со старта , помнится как Di2 стартануло , а потом и кампа с реально завышеными ценами следом за шимано , а так нормально , да и в продаже можно купить только электронику , а те же тормоза или систему другие , на свой вкус так сказать . Если у SRAM всё получится , тогда стоит ожидать в ближайшем будущем рамы уже только с проводкой под тормоза , без дырочек для перекидок
Аватара пользователя
NickCV
Администратор
 
Сообщения: 1212
Зарегистрирован: 05 ноя 2009, 10:50
Заслуженная репутация: 18
Повысить репутацию NickCVПонизить репутацию NickCV

Re: Sram RED etap безпровідна група

Сообщение Faust118 » 20 янв 2017, 13:10

Это бомба!!!! за этим будущее!!! хотите или нет)))
Faust118
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 01 фев 2014, 08:46
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию Faust118Понизить репутацию Faust118

Re: Sram RED etap безпровідна група

Сообщение pere4nik » 20 янв 2017, 14:27

NickCV писал(а):я видел в живую как оно работает , прикольно так . Понравилось то что довольно демократические цены со старта , помнится как Di2 стартануло , а потом и кампа с реально завышеными ценами следом за шимано , а так нормально , да и в продаже можно купить только электронику , а те же тормоза или систему другие , на свой вкус так сказать . Если у SRAM всё получится , тогда стоит ожидать в ближайшем будущем рамы уже только с проводкой под тормоза , без дырочек для перекидок




Достаточно демократично я видел за 1300 евро набор дуалы и перекидки. Меньше пока не видел. ((((

И еще интересно как перекидки и дуалы будут работать к примеру с шатунами дюраейс цепкой и кассетой .
pere4nik
 
Сообщения: 33
Зарегистрирован: 06 фев 2016, 16:32
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию pere4nikПонизить репутацию pere4nik

Re: Sram RED etap безпровідна група

Сообщение SHIN » 20 янв 2017, 14:43

pere4nik писал(а):А что с глушилками?) вот технически просто подключился по определенной волне к сопернику и на спринте скинуть ему на мелкую звезду спереди и на большую сзади)

Я почти уверен что такой херней будут страдать не соперники, а идиоты по типу тех что пишут вирусы для собственного удовольствия и внутреннего самоутверждения.
Аватара пользователя
SHIN
100
100
 
Сообщения: 176
Зарегистрирован: 19 апр 2011, 21:22
Откуда: 11
Заслуженная репутация: 7
Повысить репутацию SHINПонизить репутацию SHIN

Re: Sram RED etap безпровідна група

Сообщение pere4nik » 20 янв 2017, 15:41

SHIN писал(а):
pere4nik писал(а):А что с глушилками?) вот технически просто подключился по определенной волне к сопернику и на спринте скинуть ему на мелкую звезду спереди и на большую сзади)

Я почти уверен что такой херней будут страдать не соперники, а идиоты по типу тех что пишут вирусы для собственного удовольствия и внутреннего самоутверждения.



Согласен полностью. Но от этого суть не меняется. NFC чипы карт тоже сканируют удаленно. Так что думаю с этим вопрос в не будет. Лрцной вопрос для нас обываетелй мне кажется хорошая идея и классно будет катать.
pere4nik
 
Сообщения: 33
Зарегистрирован: 06 фев 2016, 16:32
Заслуженная репутация: 0
Повысить репутацию pere4nikПонизить репутацию pere4nik

Re: Sram RED etap безпровідна група

Сообщение rom » 20 янв 2017, 18:36

alexunder писал(а):
rom писал(а):Не переймайтеся так , це вас не стососується , купляйте і катайтеся ( коли буде можливість) .


Ты обиделся, что ли?

Просто ми тут пішли в сторону не цікаву для більшості .
Про переваги писати не буду , але знедоліків бачиться два. Перший - догляд за чотирма джерелами живлення , для зайнятих і лінивих може бути проблемним . Хоча тут фірма може ускладнити систему якимось сигналізатором розряду . Другий недолік - існує можливість для недоброзичливців заблокувати (ти нажимаєш а нічого не відбувається) роботу системи (я її розцінюю як зникомо малою , особливо для нас) але це може бути важливим для топових гінців (перемикати "зі сторони" думаю , нереально ).
rom
1000+
1000+
 
Сообщения: 1094
Зарегистрирован: 02 ноя 2010, 21:58
Заслуженная репутация: 67
Повысить репутацию romПонизить репутацию rom

Re: Sram RED etap безпровідна група

Сообщение Genesis » 09 май 2017, 22:29

Розповім свої враження від користування Sram RED eTap
Манетки - дуже зручні. До алгоритму перемикань звикав три тренування. Натиснення кнопок чітке та супроводжується чіткими кліками.
Перекидки (якість перемикання) - працює повільніше ніж дротові конкуренти, особливо помітно в роботі задньої перекидки. АЛЕ перемикання чіткі та силові.
Час роботи акумуляторів. Задня перекидка - 1300км (від повного заряду до моргання червоного індикатора). Передня перекидка - 1500+км.
Також використовую додаткові дротові кнопки перемикання - так звані BLIP'и. Для натиснення потрібно попасти точно посередині кнопки і натиск потребує сильного зусилля, що не завжди є зручно. На фоні загальної втоми не завжди вдавалося перемкнути передачу за першим натиском (то не точно попадав пальцем на кнопку, то прикладав недостатнє зусилля). Але використувю кнопки на лежаку для гонок з роздільним стартом і алгоритм роботи - права кнопка задня перекидка вниз, ліва кнопка - задня перекидка вверх, одночасне натискання обох кнопок - активує передній механізм, є дуже зручним в плані того що роздумів яку кнопку натиснути не виникає ніколи. А от на Shimano di2 часто плутався в роботі ТТ кнопок.

Загальні враження - передовий іноваційний продукт, який потребує мінімальних допрацювань. (швидша робота перемикачів, перероблення BLIP, програмовані режими перемикання, а саме вирівнювання передаточного числа а-ля синхронізація)
Аватара пользователя
Genesis
100
100
 
Сообщения: 178
Зарегистрирован: 13 май 2010, 22:03
Заслуженная репутация: 31
Повысить репутацию GenesisПонизить репутацию Genesis

Re: Sram RED etap безпровідна група

Сообщение rom » 09 окт 2017, 19:47

Появилася стаття-огляд по роботі ітапа https://scott.ua/articles/obzori/obzor-sram-red-etap/
rom
1000+
1000+
 
Сообщения: 1094
Зарегистрирован: 02 ноя 2010, 21:58
Заслуженная репутация: 67
Повысить репутацию romПонизить репутацию rom

Re: Sram RED etap безпровідна група

Сообщение rom » 11 окт 2017, 09:55

Тут є порівняння з ді2 , але англійською , в коментарях є обгрунтування тривалішого часу перемикання .

rom
1000+
1000+
 
Сообщения: 1094
Зарегистрирован: 02 ноя 2010, 21:58
Заслуженная репутация: 67
Повысить репутацию romПонизить репутацию rom

Пред.

Вернуться в Техничка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 13

  • Наши партнёры